Úvod  \ PERIODERM krém pri periorálne dermatitíde

SynCare - PERIODERM krém pri periorálne dermatitíde

16,46 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Odoslanie:do 7 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 210163

PERIODERM krém pri periorálna dermatitíde

Prípravok je určený na ošetrenie citlivej kože pri periorálne alebo periorbitálne dermatitíde okolo úst a očí. Významne znižuje úroveň podráždenie a sčervenanie pokožky. Je vhodný tiež pre starostlivosť po spálení kože pri opaľovaní. Krém obsahuje ako účinné látky organicky viazaný zinok, minerálnu japonskú zeminu akadama, zásaditý komplex horčíka a silikátov. Všetky tieto látky priaznivo pôsobia na regeneráciu pokožky a jej upokojenie.

Použitie: 2x denne votrite do pokožky okolo úst, prípadne okolo očí.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: Hojenie pokožky, starostlivosť o telo

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko

Cena: 15,63 EUR

Skladom: 1 ks

Sensitiv krém

Cena: 25,75 EUR

Skladom: 2 ks

Krém Q10

Cena: 40,71 EUR

Skladom: 3 ks

Rich Anti Age krém

Cena: 41,67 EUR

Skladom: 2 ks

KELODERM gél

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Pleťový krém N° 1

Cena: 24,58 EUR

Skladom: 3 ks

(1)
Velmi dobrý

Mně pomohl, kolem nosu mám problémy s přecitlivěloou kůží, olupuje se, často pálí a bolí. Zinkové krémy mě pálí a jsou výrazně bílé, takže se moc nehodí na denní použití Tento nepálí, na kůži je neviditelný, vlastně červené skvrny překryje, takže jsou mnohem méně patrné. Po cca 2 týdnech docela značná úleva

Přidáno: 16.06.2017 08:22:23

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Zinc Gluconate, Akadama Soil Extract, Magnesium Gluconate, Aluminum Magnesium Hydroxide Stearate, Deionised Water, Cetyl alcohol, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Ceteareth-25, Sodium Pyrophosphate, p-chloro-m-cresol, Phosphoric Acid, Sodium Chloride

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.