Úvod  \ DECONGENESIA korektor na cievky

SynCare - DECONGENESIA korektor na cievky

19,36 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 10 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210412

DECONGENESIA korektor na cievky

DECONGENESIA korektor na cievky je určený pre dokonalé korektívné krytie rozšírených cievok na tvári, prípadne na krku a dekoltu. Korektor má výborné krycie účinky - vaše rozšírené cievky sa stanú úplne neviditeľnými.

Červená farba krvného farbiva hemoglobínu je vďaka korektoru zmenená na prirodzenú farbu pokožky. Toto je dosiahnuté vyváženou kombináciou niekoľkých prírodných anorganických pigmentov, z ktorých hlavnú účinnou látku tvorí zelený pigment.

Použitie: DECONGENESIA korektor na cievky je vynikajúcim pomocníkom pre krytie rozšírených cievok na tvári, prípadne na krku a dekoltu. Pleť by mala byť pred aplikáciou suchá. Pri profesionálnej salónnej starostlivosti sa korektor použije lokálne na miesta rozšírených cievok na záver ošetrenie. Polovičné stlačenie kryje plochu približne 5 cm2.

Kategória: SynCare - Špeciálne dermokozmetické prípravky

PERIODERM krém

Cena: 14,91 EUR

Skladom: 1 ks

Ochranná emulzia - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 1 ks

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko - mini

Cena: 4,23 EUR

Skladom: 2 ks

Micro Ampoules Venectine - proti kuperóze

Cena: 3,36 EUR

Skladom: 2 ks

Acne Soft korektor

Cena: 19,36 EUR

Skladom: 1 ks

Enzýmový peeling

Cena: 8,41 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Talc, Pentylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cellulose, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cera Alba, Boron Nitride, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Mica, Silica, Tin Oxide, Alumina, Simethicone, CI 77491/2/9

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.