Úvod \

Plantur21

Plantur21

Kozmetika Plantur21 - novinka pre ženy na slabý rast vlasov a predčasné vypadávanie vlasov

Slabý rast vlasov a vypadávanie vlasov sa dotýka aj mladších žien. Častým dôvodom je, že veľmi vysoká potreba energie z aktívne rastúcich vlasových korienkov nie je dostatočne splnená. Aby bolo možné produkovať zdravé, silné vlasy, vlasové korienky vydávajú asi 800% viac energie než v kľudovej fáze.

Možné spúšťače sú psychické alebo fyzické záťaže (skúšky, stres, športové súťaže, nedostatok spánku, práce na smeny, stres v rodine či v zamestnaní), alebo deficit dodávky živín na základe nevyváženej stravy a chudnúce diéty. Ak je niekoľko takých príčin v kombinácii, môže to viesť k nedostatku energie a zásobovanie stopových prvkov, vlasové korienky majú nedobrovoľnú prestávku - dôsledkom je slabý rast a vypadávanie vlasov.

Samotná konvenčná starostlivosť o vlasy nepomôže. Problém je potrebné riešiť priamo u vlasového korienka. Už po 120 sekundách môže aktívny kofeín preniknúť do vlasového korienka a rozvinúť svoj účinok.

Plantur21 bráni slabému rastu vlasov a predčasnému vypadávaniu vlasov.

Triediť podľa:

Celkom položiek: 2

Dr. Wolff - Longhair Nutri balzam - Plantur 21

Plantur 21 #longhair Nutri balzam Pre tých, čo chcú tú najlepšiu starostlivosť Váš sen o dlhých vlasoch sa môže stať skutočnosťou! Osvedčený vyživujúci kofeínový komplex Plantur 21 zlepšuje prirodzený rast vlasov a udržuje vaše vlasy aktívne - pre dlhšie rast vlasov. ...

Longhair Nutri balzam - Plantur 21 - 175 ml

7,30 EUR

Skladom: 3 ks

Množstvo: 175 ml

Kat. číslo: 75012

Výrobca: Dr. Wolff

Dr. Wolff - Longhair Nutri-kofeínový šampón - Plantur 21

Plantur 21 #longhair Nutri-kofeínový šampón Pre tých, čo nechcú čakať Váš sen o dlhých vlasoch sa môže stať skutočnosťou! Osvedčený vyživujúci kofeínový komplex Plantur 21 zlepšuje prirodzený rast vlasov a udržuje vaše vlasy aktívne - pre dlhšie rast vlasov. Každodenná dávka...

Longhair Nutri-kofeínový šampón - Plantur 21 - 200 ml

9,91 EUR

Skladom: >6 ks

Množstvo: 200 ml

Kat. číslo: 75011

Výrobca: Dr. Wolff

Celkom položiek: 2