Úvod \

Wimpernwelle

Wimpernwelle profi line

Už viac ako 15 rokov sa zaoberáme ošetrením a kozmetikou okolo očí.

V profesionálnej oblasti sme na trhu zastúpeni s BINACIL® farbou na riasy a obočie, produktom, ktorý garantuje intenzívne farbenie a veľmi dobrú znášanlivosť. Často bolo spájané farbenie mihalníc s pálením očí. Tieto časy sú teraz minulosťou.

Riasy z fľaštičky - inovácia od firmy Wimpernwelle! Dlhé riasy si praje každá žena. Pre všetky, ktoré chcú prírode trochu pomôcť, prezentujeme Riasy z fľaštičky, jemné predlžovací chĺpky, ktoré sa nanášajú medzi dve vrstvy mascary.

Naše ošetrujúce mascary sú práve určené pre zákazníčky s citlivými očami. Obohatené o panthenol sú odolné voči oteru a veľmi dobre sa znášajú.

Žiariaci make-up - kúzelné slovo pre jedinečný očný make-up k zvláštnym alebo slávnostným príležitostiam. Špeciálne jemné žiarivé trblietky spolu s fixačným gélom drží po celú horúcu noc.

Pre vydarený očný make-up ponúkame naše profesionálne ceruzky na oči soft v rôznych farebných odtieňoch. Magická čierna linka sa podarí bez problémov s KAJAL intense.

Triediť podľa:

Celkom položiek: 27123>>

Wimpernwelle - Tekutá očná linka - fix

Tekutá očná linka - fix Čierna očná linka zvýrazní vaše očné kontúry, ktoré vydržia dlhú dobu. Tekutá očná linka sa ľahko odstráni odličovači SynCare. Očné linky kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Tekutá očná linka - fix - 1 ks

9,71 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210376

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Štetec na nanášanie očných tieňov

Štetec na nanášanie očných tieňov Veľmi jemný štetček pre spoľahlivé a presné nanášanie očných tieňov. Štetec na očné tiene kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle.

Štetec na nanášanie očných tieňov - 1 ks

3,88 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210320

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Balzam na riasy

Balzam na riasy Rasová kúra zvláštne triedy s vysokým podielom ricínového oleja a vitamínov. Podporuje zdravý rast rias a obočia, posilňuje ich cez noc! Balzam na riasy kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle. Použitie: Balzam na riasy nanášajte na...

Balzam na riasy - 1 ks

9,75 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210373

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Predĺženie rias - riasy z fľaštičky

Predĺženie rias - riasy z fľaštičky Mechanické predĺženie rias pre nádherne dlhé riasy pomocou jemných vlákien. Predĺženie rias kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle. Použitie: Naneste riasenku, potom aplikujte Riasy z fľaštičky a zafixujte opäť...

Predĺženie rias - riasy z fľaštičky - 1 ks

20,38 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210379

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Fixačný gél - podklad očných tieňov

Fixačný gél - podklad očných tieňov Špeciálne vyvinutý Fixačný gél sa veľmi dobre znáša aj pri citlivých očiach. Zasychá rýchlo na očnom viečku a fixuje iste štetčekom nanesené sypké žiarivé trblietky. Fixačný gél, ktorý zlepšuje priľnutie očných tieňov na viečka a predlžuje...

Fixačný gél - podklad očných tieňov - 1 ks

9,96 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210380

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - čierna

Ceruzka na oči - sýto čierna Ceruzka na oči - Kajal intense Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Úplne čierny farebný odtieň ceruzky na oči je stály.

Ceruzka na oči - čierna - 1 ks

6,71 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210381

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - svetlo čierna

Ceruzka na oči - svetlo čierna Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Svetlo čierny farebný odtieň ceruzky na oči je stály, decentná čierna vhodná tiež pre obočie.

Ceruzka na oči - svetlo čierna - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210382

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - hnedá

Ceruzka na oči - hnedá Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Hnedý farebný odtieň ceruzky na oči je stály, jemnejšia konzistencia pre očné viečka a obočie.

Ceruzka na oči - hnedá - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210383

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - modrá

Ceruzka na oči - modrá Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Modrý farebný odtieň ceruzky na oči je stály, intenzívno tmavomodrá.

Ceruzka na oči - modrá - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210384

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - zlatá

Ceruzka na oči - zlatá Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Zlatý farebný odtieň ceruzky na oči je stály, teplý lesk do zlatova.

Ceruzka na oči - zlatá - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210386

Výrobca: Wimpernwelle

Celkom položiek: 27123>>