Úvod \

Wimpernwelle

Wimpernwelle profi line

Už viac ako 15 rokov sa zaoberáme ošetrením a kozmetikou okolo očí.

V profesionálnej oblasti sme na trhu zastúpeni s BINACIL® farbou na riasy a obočie, produktom, ktorý garantuje intenzívne farbenie a veľmi dobrú znášanlivosť. Často bolo spájané farbenie mihalníc s pálením očí. Tieto časy sú teraz minulosťou.

Riasy z fľaštičky - inovácia od firmy Wimpernwelle! Dlhé riasy si praje každá žena. Pre všetky, ktoré chcú prírode trochu pomôcť, prezentujeme Riasy z fľaštičky, jemné predlžovací chĺpky, ktoré sa nanášajú medzi dve vrstvy mascary.

Naše ošetrujúce mascary sú práve určené pre zákazníčky s citlivými očami. Obohatené o panthenol sú odolné voči oteru a veľmi dobre sa znášajú.

Žiariaci make-up - kúzelné slovo pre jedinečný očný make-up k zvláštnym alebo slávnostným príležitostiam. Špeciálne jemné žiarivé trblietky spolu s fixačným gélom drží po celú horúcu noc.

Pre vydarený očný make-up ponúkame naše profesionálne ceruzky na oči soft v rôznych farebných odtieňoch. Magická čierna linka sa podarí bez problémov s KAJAL intense.

Triediť podľa:

Celkom položiek: 28123>>

Wimpernwelle - Fixačný gél na obočie - Brow Fixing gél

Fixačný gél na obočie - Brow Fixing gél S týmto bezfarebným gélom môžete vyhladené obočie v požadovanom tvare zafixovať po celý deň. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Fixačný gél na obočie - Brow Fixing gél - 1 ks

8,61 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210397

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Tekutá očná linka - fix

Tekutá očná linka - fix Čierna očná linka zvýrazní vaše očné kontúry, ktoré vydržia dlhú dobu. Tekutá očná linka sa ľahko odstráni odličovači SynCare. Očné linky kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Tekutá očná linka - fix - 1 ks

10,17 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210376

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na obočie - Brow Liner Cacao

Ceruzka na obočie - Brow Liner Cacao Dokonalá krycia ceruzka na obočie v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Pre tetovacie efekt: Táto otočná linka s jemnou textúrou je vhodná ku štylizácii, definícii a vyplnenie pokožky a vláskov obočie.

Ceruzka na obočie - Brow Liner Cacao - 1 ks

6,65 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210389

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na obočie - Brow Liner chocolade

Ceruzka na obočie - Brow Liner Chocolade Dokonalá krycia ceruzka na obočie v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Pre tetovacie efekt: Táto otočná linka s jemnou textúrou je vhodná ku štylizácii, definícii a vyplnenie pokožky a vláskov obočie.

Ceruzka na obočie - Brow Liner chocolade - 1 ks

6,65 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210390

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na obočie - Brow Liner Stone

Ceruzka na obočie - Brow Liner Stone Dokonalá krycia ceruzka na obočie v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Pre tetovacie efekt: Táto otočná linka s jemnou textúrou je vhodná ku štylizácii, definícii a vyplnenie pokožky a vláskov obočie.

Ceruzka na obočie - Brow Liner Stone - 1 ks

6,65 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210395

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Štetec na nanášanie očných tieňov

Štetec na nanášanie očných tieňov Veľmi jemný štetček pre spoľahlivé a presné nanášanie očných tieňov. Štetec na očné tiene kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle.

Štetec na nanášanie očných tieňov - 1 ks

4,13 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210320

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Balzam na riasy

Balzam na riasy Rasová kúra zvláštne triedy s vysokým podielom ricínového oleja a vitamínov. Podporuje zdravý rast rias a obočia, posilňuje ich cez noc! Balzam na riasy kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle. Použitie: Balzam na riasy nanášajte na...

Balzam na riasy - 1 ks

10,65 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210373

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Predĺženie rias - riasy z fľaštičky

Predĺženie rias - riasy z fľaštičky Mechanické predĺženie rias pre nádherne dlhé riasy pomocou jemných vlákien. Predĺženie rias kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle. Použitie: Naneste riasenku, potom aplikujte Riasy z fľaštičky a zafixujte opäť...

Predĺženie rias - riasy z fľaštičky - 1 ks

21,26 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210379

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Fixačný gél - podklad očných tieňov

Fixačný gél - podklad očných tieňov Špeciálne vyvinutý Fixačný gél sa veľmi dobre znáša aj pri citlivých očiach. Zasychá rýchlo na očnom viečku a fixuje iste štetčekom nanesené sypké žiarivé trblietky. Fixačný gél, ktorý zlepšuje priľnutie očných tieňov na viečka a predlžuje...

Fixačný gél - podklad očných tieňov - 1 ks

10,65 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210380

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - hnedá

Ceruzka na oči - hnedá Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Hnedý farebný odtieň ceruzky na oči je stály, jemnejšia konzistencia pre očné viečka a obočie.

Ceruzka na oči - hnedá - 1 ks

6,65 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210383

Výrobca: Wimpernwelle

Celkom položiek: 28123>>