Úvod  \ Upokojujúci micelárny odličovač

SynCare - Upokojujúci micelárny odličovač

13,96 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 120 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210154

Upokojujúci micelárny odličovač

Pokiaľ vám záleží na tom, aby pleť bola po odlíčení a čistení dokonale a bez podráždenia pripravená na ďalšiu starostlivosť, zvoľte Upokojujúci micelárny odličovač.
Prípravok ocenia nielen ženy a dievčatá s citlivou pleťou, ale každý, kto vyžaduje to najjemnejšie a súčasne účinné odlíčenie a šetrné čistenie pokožky okolo očí. Odličovač obsahuje unikátny upokojujúci extrakt morskej riasy.
Delikátne čistiace zložky však priamo predurčujú Upokojujúci micelárny odličovač na ošetrenie celej pleti, nielen očného okolia. Navyše si prípravok ľahko poradí aj s vodeodolnou dekoratívnou kozmetikou.

Upozornenie: Micelárny odličovač neodporúčame na odlíčenie umelých rias!

Použitie: Prípravok je nevyhnutné pred každým použitím pretrepať. Následne aplikujte na kozmetický vatový tampón a odstráňte očný make-up.

Kategória: SynCare - Ošetrenie okolia očí

Očné tiene EYES 2020 - Eyeshadow - Nordic Grey

Cena: 12,17 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Ceruzka na oči - modrá

Cena: 6,61 EUR

Skladom: 1 ks

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Cena: 13,00 EUR

Skladom: 1 ks

Odličovač očného okolia

Cena: 12,00 EUR

Skladom: 2 ks

Sada pre starostlivosť o pokožku okolo očí

Cena: 46,43 EUR

Skladom: 1 ks

Očné tiene EYES 2020 - Eyeshadow - Golden Brown

Cena: 12,17 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Isoamyl Cocoate, Sucrose Cocoate, Pentylene Glycol, Manganese PCA, Zingiber Officinale Root Extract, Coenochloris Signiensis Extract, Maltodextrin, Lecithin, Disodium EDTA, CI 15580, Biotin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.