Úvod  \ Ochranná emulzia - mini

SynCare - Ochranná emulzia - mini

3,91 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 15 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210261

Ochranná emulzia

Ochranná emulzia je ideálny lipoidný krém pre ochranu pleti pred nepriaznivými klimatickými podmienkami. Obsahuje účinný UV filter, ktorý filtruje tiež UVA žiarenie. Aj keď je krém mastnejšie, nezanecháva nepríjemný pocit ťažké pleti. Vy i celá Vaša rodina ho oceníte najmä pri zimných športoch na horách. Vďaka obsahu pantenolu pôsobí regeneračne. Emulzia je vhodná aj ako ochranný krém na vysušenú pleť pre deti.

Použitie: Ochrannú emulziu aplikujeme podľa potreby aj viackrát denne a ľahko vtierame do pleti. Pri zimnom pobyte na horách, kedy naša pleť potrebuje vyššiu UV ochranu, je dobré použiť ako prvý krém s vyšším UV filtrom, nechať chvíľu vstrebať, potom naniesť Ochrannú emulziu.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

Kategória: SynCare - Suchá a dehydratovaná pleť

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko - mini

Cena: 4,23 EUR

Skladom: 2 ks

Zimný krém

Cena: 7,45 EUR

Skladom: >3 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 20,41 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

AHA - fluid, 10%

Cena: 21,59 EUR

Skladom: 1 ks

Krém Q10

Cena: 48,36 EUR

Skladom: 2 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 20,41 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Alumina, Simethicone, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Magnesium Sulphate, Paraffin, Panthenol, Cera Alba, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Citronelol, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.