Úvod  \ NEODERM krém pre regeneráciu a ochranu pokožky

SynCare - NEODERM krém pre regeneráciu a ochranu pokožky

9,88 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210265

NEODERM krém pre regeneráciu a ochranu pokožky

NEODERM krému náleží v ponuke kozmetiky SynCare celkom mimoriadne miesto. Jedná sa o unikátny kozmetický prípravok pre takzvanú priamu regeneráciu pokožky, ktorá je sprostredkovaná aktiváciou niektorých faktorov hojenie. Pod týmto zložitým vysvetlenie sa skrýva jednoduchý princíp účinku - krém je určený pre udržanie a prípadnú regeneráciu bariérovej funkcie kože. Má bohatú lipidickú štruktúru, ale napriek tomu nezanecháva pocit nadmerného premastenie. Jeho SPF ochranný slnečný faktor má hodnotu 10.

NEODERM krém je určený pre regeneráciu pokožky po jej povrchovom dráždenie, vysúšanie alebo narušenie bez známok krvácania.

Intenzívna regeneračná starostlivosť o pleť - NEODERM krém zvyšuje vláčnosť a udržuje celistvosť pleti.
Stará sa o praskajúce a citlivé pery a ústne kútiky - regeneruje a zjemňuje.
Ochrana a regenerácia po dermarollingu alebo po permanentným make-upu - podporuje hojivé procesy v koži.
Regeneračná starostlivosť o zacelenie pokožky po chirurgických zákrokoch - vtiera sa do kože po zákroku približne 30 dní.
Pokožka poškodená vonkajšími fyzikálnymi a chemickými vplyvmi - vtiera sa dvakrát denne po dobu 60 dní.

NEODERM krém neobsahuje parfumy ani farbivá, je vhodný aj pre deti do 3 rokov.

Použitie: Pred aplikáciou je vhodné zabezpečiť, aby pokožka v mieste aplikácie bola suchá a bez viditeľných mechanických nečistôt. NEODERM krém ľahko ale starostlivo vmasírujte najlepšie ráno a večer do pokožky.

Kategória: SynCare - Hojenie pokožky

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 16,71 EUR

Skladom: 2 ks

Krém Azalee

Cena: 22,96 EUR

Skladom: 1 ks

Krém Azalee

Cena: 22,96 EUR

Skladom: 1 ks

SenziTest

Cena: 1,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Acne Soft - make-up pre pleť s akné - odtieň 404

Cena: 16,75 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívny krém

Cena: 64,63 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua (Water), Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylyl Methicone, Oenothera Biennis Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Bis-Ethylhexyloxy- phenol Methoxyphenyl Triazine, Tocopheryl Acetate, Manganese PCA, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Sodium Hyaluronate, Zinc Gluconate, Citrus Aurantium, Cymbopogon Citratus, Sesamum Indicum, Rosmarinus Officinalis Oil, Collagen, Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.