Úvod  \ Terapeutický krém - Chodidlá

VitaHarmony - Terapeutický krém - Chodidlá

7,31 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 200 ml

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501860

Terapeutický krém - Chodidlá

Ultra Aloe Vera regenerujúci krém na suché, popraskané a svrbiace nohy. Navždy skoncujte so suchou, popraskanou a podráždenou kožou chodidiel. Tento krém jemnej mentolovej vône s mimoriadnym obsahom 60% čistého hojivého gélu Aloe Vera vám prinesie rýchlu úľavu.

Aktívne zložky gélu Aloe Vera, vďaka lignínu, ľahko prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, kde spolu so sacharidmi, polysacharidy, aminokyselinami, vitamíny, minerály a proteíny pôsobí na príčinu problému a zaisťujú vynikajúce hydratačné, hojivé a upokojujúce účinky. Tieto mimoriadne vlastnosti Aloe Vera ocenia aj diabetici pri starostlivosti o svoju suchú a citlivú pokožku. Vyskúšajte tento účinný krém a dosiahnite úľavy, ktorú potrebujete. Vaše chodidlá budú vďaka Aloe Vera opäť jemná, regenerovaná a hydratovaná.

Použitie: Aplikujte na čistú a osušenú pokožku. Vmasírujte potrebné množstvo krému na postihnuté miesta chodidiel, kým sa krém úplne nevstrebe. Aplikujte 2x denne po dobu 3 4 dní. Potom aplikujte raz denne pre udržanie mäkké a zdravej pokožky chodidiel. Neaplikujte častejšie ako 3 - 4x denne.

Upozornenie: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami. Držte z dosahu detí. Dermatologicky testované.

Skladovanie: Uchovajte pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom.

Kategória: Cure Touch - Aloe Vera

Krém na nohy - kabinetné balenie s pumpičkou

Cena: 9,84 EUR

Skladom: 3 ks

PEDICALX zmäkčujúci krém na nohy

Cena: 8,94 EUR

Skladom: 1 ks

PEDICALX zmäkčujúci krém na nohy - mini

Cena: 2,53 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na nohy s včelím voskom

Cena: 4,78 EUR

Skladom: >3 ks

Kúpeľová soľ na nohy z Mŕtveho mora

Cena: 4,00 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.