Úvod  \ PEDICALX zmäkčujúci krém na päty - mini

SynCare - PEDICALX zmäkčujúci krém na päty - mini

3,45 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 15 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 210209

PEDICALX - zmäkčujúci krém na päty s protiplesňovou zložkou - mini

PEDICALX účinne zmäkčuje zatvrdnuté miesta kože najmä v oblasti piat, ale pôsobí aj proti mikroskopickým plesniam, ktoré často zapríčiňujú praskanie pokožky a jej zvýšenú citlivosť. Pravidelné používanie krému vedie k výraznému zjemneniu pokožky a pôsobí preventívne proti hyperkeratóze pat.

Krém je cielene vyvinutý pre dlhodobú starostlivosť o zatvrdnutú kožu pat. Kto PEDICALX vyskúša, už sa nechce vracať k predchádzajúcim prípravkom. Rýchlo zaceľuje popraskanú pokožku a zjemňuje kožu. Už po prvej aplikácii sú viditeľné výsledky. PEDICALX obsahuje silne hydratačnú kyselinu hyalurónovú, zmäkčujúci karbamid (ureu) a proti plesniam a baktériám pôsobiace ciklopirox.

Aktívne látky obsiahnuté v kréme: urea 10%, ciklopirox 0,6%

Použitie: Podľa potreby najviac však 3x denne zľahka votrite do postihnutej kože. PEDICALX používajte najlepšie po dobu 30 dní.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: SynCare - Starostlivosť o telo

Sklenený pilník na nechty SynCare

Cena: 2,09 EUR

Skladom: 2 ks

Sklenený pilník na nechty SynCare

Cena: 2,09 EUR

Skladom: 2 ks

Krém na ruky s BIO konopným olejom CPK - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 2 ks

Masážny balzam na nohy

Cena: 11,68 EUR

Skladom: 3 ks

SHAMPOOderm šampón pre suché poškodené vlasy

Cena: 14,32 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na nohy - kabinetné balenie s pumpičkou

Cena: 13,82 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Urea, Glycerine, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Stearate, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Propylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Paraffin, Hyaluronic Acid, Sodium Chloride, Ethyl Menthane Carboxamide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.