Úvod  \ PEDICALX zmäkčujúci krém na päty

SynCare - PEDICALX zmäkčujúci krém na päty

12,32 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

4 komentáre

Kat. číslo: 210109

PEDICALX zmäkčujúci krém na päty

PEDICALX účinne zmäkčuje zatvrdnuté miesta kože najmä v oblasti piat, ale pôsobí aj proti mikroskopickým plesniam, ktoré často zapríčiňujú praskanie pokožky a jej zvýšenú citlivosť. Pravidelné používanie krému vedie k výraznému zjemneniu pokožky a pôsobí preventívne proti hyperkeratóze pat.

Krém je cielene vyvinutý pre dlhodobú starostlivosť o zatvrdnutú kožu pat. Kto PEDICALX vyskúša, už sa nechce vracať k predchádzajúcim prípravkom. Rýchlo zaceľuje popraskanú pokožku a zjemňuje kožu. Už po prvej aplikácii sú viditeľné výsledky. PEDICALX obsahuje silne hydratačnú kyselinu hyalurónovú, zmäkčujúci karbamid (ureu) a proti plesniam a baktériám pôsobiace ciklopirox.

Aktívne látky obsiahnuté v kréme: urea 10%, ciklopirox 0,6%

Použitie: Podľa potreby najviac však 3x denne zľahka votrite do postihnutej kože. PEDICALX používajte najlepšie po dobu 30 dní.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: SynCare - Starostlivosť o telo

NEODERM krém

Cena: 13,27 EUR

Skladom: 1 ks

SHAMPOOderm šampón pre normálne a mastné vlasy

Cena: 14,32 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

PSORICAN krém CBD

Cena: 19,14 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Balzam na pery

Cena: 1,32 EUR

Skladom: 2 ks

Pemza tvarovaná - rybička

Cena: 1,14 EUR

Skladom: >10 ks

Regeneračná bylinková kúpeľ s morskou soľou

Cena: 3,64 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(4) Zapleleo
Doporučuji

Přidáno: 15.11.2022 10:30:05
(3) Zapleleo
Rozhodně doporučuji

krém je vynikající. Jemný, nemastí, pokožka je jemná. Rozhodně dopručuji.

Přidáno: 01.04.2020 09:07:26
(2) Gaby
Pedicalx

Tento krem som prvy krat vyskusala u mojej pedikerky.Bola som nadsena a kedze som ho inde nedostala kupit,som rada ze som ho objednala u vas.Vrelo ho odporucam,vyledky su hned vidiet.

Přidáno: 11.09.2016 10:19:54
(1) Nora
Pedicalx - vrele odporucam

Predmetny krem som nemala prvykrat, objednala som si ho u Vas nakolko som ho nevedela nikde inde zohnat. Je vyborny, hned po prvom pouziti je viditelny ucinok. Vrele odporucam.

Přidáno: 27.11.2012 16:06:16

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Urea, Glycerine, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Stearate, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Propylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Paraffin, Hyaluronic Acid, Sodium Chloride, Ethyl Menthane Carboxamide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.