Úvod  \ PEDICALX zmäkčujúci krém na nohy

SynCare - PEDICALX zmäkčujúci krém na nohy

10,08 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

3 komentáre

Kat. číslo: 210109

PediCALX - zmäkčujúci krém na nohy a päty s protiplesňovou zložkou

PediCALX účinne zmäkčuje zatvrdnuté miesta kože najmä v oblasti piat, ale pôsobí aj proti mikroskopickým plesniam, ktoré často zapríčiňujú praskanie pokožky a jej zvýšenú citlivosť. Pravidelné používanie krému vedie k výraznému zjemneniu pokožky a pôsobí preventívne proti hyperkeratóze pat.

Krém je cielene vyvinutý pre dlhodobú starostlivosť o zatvrdnutú kožu pat. Kto PediCALX vyskúša, už sa nechce vracať k predchádzajúcim prípravkom. Rýchlo zaceľuje popraskanú pokožku a zjemňuje kožu. Už po prvej aplikácii sú viditeľné výsledky. PediCALX obsahuje silne hydratačnú kyselinu hyalurónovú, zmäkčujúci karbamid (ureu) a proti plesniam a baktériám pôsobiace ciklopirox.

Aktívne látky obsiahnuté v kréme: urea 10%, ciklopirox 0,6%

Použitie: Podľa potreby najviac však 3x denne zľahka votrite do postihnutej kože. PediCALX používajte najlepšie po dobu 30 dní.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: SynCare - Starostlivosť o telo

Hydratačný telový šampón

Cena: 7,46 EUR

Skladom: 1 ks

Bio Detský olej do kúpeľa

Cena: 12,33 EUR

Skladom: 1 ks

SENSITIVE Hydratačný telový šampón

Cena: 12,50 EUR

Skladom: 1 ks

Hydratačný telový šampón - mini

Cena: 2,88 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na nohy s včelím voskom

Cena: 5,42 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Antibakteriálny deo spray na nohy

Cena: 5,63 EUR

Skladom: 2 ks

(3) Zapleleo
Rozhodně doporučuji

krém je vynikající. Jemný, nemastí, pokožka je jemná. Rozhodně dopručuji.

Přidáno: 01.04.2020 09:07:26
(2) Gaby
Pedicalx

Tento krem som prvy krat vyskusala u mojej pedikerky.Bola som nadsena a kedze som ho inde nedostala kupit,som rada ze som ho objednala u vas.Vrelo ho odporucam,vyledky su hned vidiet.

Přidáno: 11.09.2016 10:19:54
(1) Nora
Pedicalx - vrele odporucam

Predmetny krem som nemala prvykrat, objednala som si ho u Vas nakolko som ho nevedela nikde inde zohnat. Je vyborny, hned po prvom pouziti je viditelny ucinok. Vrele odporucam.

Přidáno: 27.11.2012 16:06:16

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Urea, Glycerine, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Stearate, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Propylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Paraffin, Hyaluronic Acid, Sodium Chloride, Ethyl Menthane Carboxamide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.