Úvod  \ Morská alginátová maska antioxidačná a hydratačná CPK

SynCare - Morská alginátová maska antioxidačná a hydratačná CPK

5,64 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 g

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210136

Morská alginátová maska antioxidačná a hydratačná CPK vegan

BIO certifikovaný prípravok. Maska je určená pre hydratáciu normálne a suchšie pleti vrátane pleti zrelé. SynCare je prvý výrobca alginátových masiek v Českej republike, ktorý je originálne pripravuje zo základnej suroviny - kremičité horniny, ktoré po milióny rokov vznikala zo schránok koralov. Po viac ako polročnom vývoji sme zvládli technologicky náročný postup výroby alginátových masiek.

Alginátová maska ​​sa neodporúča používať počas zimy pri mínusových teplotách, maska ​​je veľmi hydratačná.

Použitie: Čítajte pozorne informácie, ktoré dostanete pri kúpe masky. Pokožka musí byť aklimatizovaná. Starostlivo zakryjeme miesta kontaktu kože tváre a vlasov. Pred aplikáciou masky môžeme na pleť naniesť sérum alebo malé množstvo niektorej zo silíc SynCare. Masku ihneď po zriedení pomaly aplikujeme naliatím na pleť. Štetce nie sú vhodné. Masku odstránime po zaschnutí (spravidla 15 - 20 minút). Zaschnutí masky spoznáme tak, že sa na pleti vytvorí pevná želatínová hmota. Masku odstraňujeme od spodného okraja. Slupujeme ju naraz. Zvyšky masky na pleti odstránime vlažnou vodou alebo tonikom SynCare podľa typu pleti.

CPK - certifikovaná prírodná kozmetika

Morská alginátová maska intenzívno hydratačná CPK neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaná ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: SynCare - Pleťové masky

Maska anti-akné

Cena: 15,32 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 20,41 EUR

Skladom: 1 ks

MACADAMIA PURE E výživná maska CPK

Cena: 22,77 EUR

Skladom: 1 ks

BioMineral Hydratačná maska zjasňujúci

Cena: 18,95 EUR

Skladom: 1 ks

Sada pre suchú a dehydrovanú pleť

Cena: 60,86 EUR

Skladom: 1 ks

Tvárová maska NT

Cena: 17,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Solum Diatomeae, Alginic Acid, Tetrasodium Pyrophosphate, Cl 77231, May contain: Hesperidin, Chlorophyll, Theobroma Cacao, Cl 77004, Akadama Soil, Calcium Gluconate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.