Úvod  \ BioMineral Výživný krém

SynCare - BioMineral Výživný krém

20,86 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210305

BioMineral Výživný krém s UV filtrom

Suchá a citlivá pleť trpí nedostatkom mazu aj hydratácie.
BioMineral Výživný krém obsahuje pupalkový olej v BIO kvalite a spolu s hydratačným kompletom NMF zaručuje výživné a hydratačné účinky. Ďalej obsahuje antioxidačnú zmes slnečnicového oleja a extraktu chmeľu, ktoré sú rozptýlené vo vitamínu E. Obsiahnuté látky tak prepožičiavajú prípravku zvýšenú stabilitu a podporujú jeho antioxidačný účinok.

Výživný krém je doplnený moderným typom UV filtra s faktorom 8 s výbornými dermatologickými vlastnosťami od nemeckej firmy BASF. Možno ho teda použiť aj pre denné ošetrenie.

Použitie: 1-2x denne naneste rovnomerne na tvár a krk.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

Kategória: SynCare - Lacrima kozmetika

Ochranná emulzia - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 1 ks

Retinol Nočný krém s hyalurónom

Cena: 44,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ochranná emulzia - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 1 ks

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Cena: 13,59 EUR

Skladom: 1 ks

Hyaluron 2.0 Pleťový krém

Cena: 27,32 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Stress Control Creme

Cena: 26,77 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Mery
Zvláčňující krém

Krém zvláčňuje pleť, dá se použít pod make-up. Sic nevoní, tak pleť bezvadně hydratuje.

Přidáno: 19.02.2014 11:49:24

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Cetyl Alcohol, Ceteareth-25, Oenothera Biennis Oil, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sea Salt, Helianthus Annuus Oil, Humulus Lupulus Extract, Tocopherol, Ethyl Ferulate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.