Úvod  \ HYDROGENIA biominerálné tonikum v spreji - mini

SynCare - HYDROGENIA biominerálné tonikum v spreji - mini

3,39 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 50 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 210275

HYDROGENIA biominerálné tonikum v spreji

Nové balenie 50 ml do kabelky

Osvieženie pokožky, ktorá je prehriata a nadmerne sa potí, pomocou Hydrogenia biominerálního tonika v spreji vedie nielen k povzbudenie a ochladenie pokožky, ale obnovuje potrebnú iónovú rovnováhu, ktorá sa potením vytráca.

Účinku rovnako napomáha extrakt z alpskej horskej snežné riasy. Kedykoľvek cítite únavu pleti, potíte sa, strácate pozornosť alebo potrebujete len osviežiť, je vhodné aplikovať niekoľko dávok Hydrogenia biominerálního tonika v spreji na tvár, prípadne aj na krk, dekolt alebo ruky až po lakte.

Tento prípravok nahradzuje aj klasické tonikum, preto sa, nielen v letnom období, hodí pre tonizáciu pleti v rámci domácej starostlivosti i profesionálneho kozmetického ošetrenia.

Použitie: Aplikujte na pokožku zo vzdialenosti 20 cm.

Kategória: SynCare - Lacrima kozmetika

Macadamia AGE výživná maska BIO

Cena: 16,61 EUR

Skladom: 1 ks

Bylinný fluid

Cena: 13,10 EUR

Skladom: 2 ks

REJUDERM - výživa proti starnutiu pleti

Cena: 18,12 EUR

Skladom: 1 ks

Sada Lacrima pre suchú a dehydrovanú pleť

Cena: 36,45 EUR

Skladom: 1 ks

DermaBOTEXIN Sérum 18%

Cena: 56,41 EUR

Skladom: 1 ks

AHA G8 Omladzujúci pleťová maska

Cena: 17,06 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Panthenol, Calcium Gluconate, Glycine, Potassium Chloride, Chlamydocapsa sp.-101 Extract, Maltodex- trin, Lecithin, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, propellant: Nitrogen

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.