Úvod  \ Arganový olej 100% BIO

SynCare - Arganový olej 100% BIO

31,91 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 100 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210206

Arganový olej 100% BIO vegan

Čistý arganový olej v bio kvalite dopĺňa rad prípravkov SynCare, ktoré sú určené pre masáž pokožky tváre a tela. Výnimočnosť prípravku spočíva nielen vo fakte, že sa jedná o vzácny typ rastlinného oleja, ale aj vo skutočnosti, že použitie oleja ďaleko presahuje oblasť kozmetické masáže.

Arganový olej je vhodný aj pre samostatnú aplikáciu na pokožku, na vlasy a nechty. Tým sa neobyčajne rozširuje potenciál jeho použitia. Arganový olej regeneruje pokožku, dodáva jej jemnosť a vláčnosť, chráni a vyživuje vlasy.

Prípravok je vhodný ako pre samostatnú masáž pokožky tváre a tela, tak pre aromaterapeutickou masáž, pri ktorej sú pridané esenciálne silice. Pri samostatnej aplikácii na kožu má araganový olej intenzívne hydratačné účinky, pôsobí proti suchosti pokožky a podporuje elasticitu kože. Po slnení znižuje riziko prejavov spálenia pokožky. Pri aplikácii na vlasy im prepožičiava hodvábnu jemnosť, ale súčasne je posilňuje a zvyšuje ich elasticitu.

Použitie: Pre masáž je možné odskrutkovať mechanický dávkovač a dávkovať prípravok do dlaní alebo priamo na pokožku. Pre starostlivosť o pleť alebo vlasy aplikujte do dlane či na pokožku niekoľko kvapiek dávkovačom.

Arganový olej 100% BIO neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaný ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: SynCare - Masáž pokožky

Mätová silica BIO

Cena: 22,45 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Masážny olej BIO

Cena: 22,59 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Litsea cubeba silica BIO

Cena: 13,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Palmorůžová silica BIO

Cena: 13,18 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Klinčeková silica BIO

Cena: 17,68 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Očná maska liftingová

Cena: 15,77 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Argania Spinosa Kernel Oil, arganový olej dodává látky tukové povahy, výborné masážní vlastnosti

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.