Úvod  \ PSORICAN krém CBD

SynCare - PSORICAN krém CBD

19,14 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210155

PSORICAN krém CBD vegan

Krém je určený predovšetkým pre starostlivosť o pokožku u osôb so sklonom k ​​vulgárne lupienke alebo k chronickému presušeniu kože. Základ účinných látok tvorí konopný olej v bio kvalite, ktorý podporuje procesy vedúce k obnove zdravej kože a obmedzuje nepríjemné sprievodné prejavy psoriázy na koži ako sú svrbenie a nadmerná tvorba šupín. Blahodarne pôsobiace mierne kyslé zložky, akými sú glukonolakton a kyselina mandľová obnovujú a udržujú prirodzené pH kože a priaznivo pôsobí na kožnú mikroflóru. Výborné hydratačné vlastnosti dopĺňa kyselina hyaluronová.

Použitie: Naneste a zľahka votrite do postihnutej kože až 3x denne.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

PSORICAN krém CPK neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaný ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: Hojenie pokožky, starostlivosť o telo

Hydratačný telový šampón

Cena: 9,95 EUR

Skladom: 1 ks

Hydratačný telový balzam

Cena: 21,64 EUR

Skladom: 2 ks

Mätová silica BIO

Cena: 22,45 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tvárová maska NT

Cena: 17,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Krém na ruky s BIO konopným olejom CPK - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glycine Soja Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Glycolic Acid, Urea, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Gluconolactone, Phospholipids, Cannabidiol, Mandelic Acid, Butyrospermum Parkii Butter Unsaponifiables, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphate, Rosmarinus Officinalis Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Arginine, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.