Úvod  \ Alpine Herbs - Soľ do kúpeľa - Bath Salt

STYX - Alpine Herbs - Soľ do kúpeľa - Bath Salt

5,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: STYX

Množstvo: 38 g

Kat. číslo: 717179

Alpine Herbs - Soľ do kúpeľa - Bath Salt

Vybraná zmes vzácnych alpských bylín a čistej morskej soli. Povznášajúci kúpeľová soľ spolupracuje s cennými silami alpských bylín ako zdroj relaxácie.

Kategória: Alpin Derm s kozím mliekom

Pivná pena do kúpeľa

Cena: 4,96 EUR

Skladom: 2 ks

Body Peeling Salt - mäta

Cena: 13,25 EUR

Skladom: 1 ks

Body Kúpeľová soľ

Cena: 7,08 EUR

Skladom: 2 ks

Minerálna soľ 1 kg - Produkty z Mŕtveho mora

Cena: 12,75 EUR

Skladom: 1 ks

Minerálna soľ - Produkty z Mŕtveho mora

Cena: 3,50 EUR

Skladom: >3 ks

Minerálna soľ - Produkty z Mŕtveho mora

Cena: 3,50 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Maris Sal (Sea Salt), Pinus Cembra (Swiss Stone Pine) Oil, Parfum, Limonene, Aqua (Water), Glycerin, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Melilotus Officinalis (Melilot) Extract, Gentiana Lutea (Gentian) Extract, Gramineae (Grass-Hay Flower) Extract, Linalool, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Styx NaturcosmeticRakúska spoločnosť Styx Naturcosmetic pôsobí na trhu viac ako 40 rokov. K výrobe svojich kozmetických výrobkov využíva tradičné skúsenosti, najnovšie technológie a prírodné ingrediencie najvyššej kvality. Rastliny pochádzajú z biologického poľnohospodárstva alebo voľného rastu. Surovinami sú za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, čerstvé bylinné extrakty, vosky a tuky ako bambucké a kakaové maslo, včelí vosk, kokosový tuk. Mydla sa výhradne zmydelňujú kosovým tukom a palmovým olejom. Pomocné látky emulgátory, konzervačné prostriedky a tenzidy sa získavajú z prírodných surovín. Spracovanie prebieha fyzikálnymi, mikrobiologickými alebo enzymatickými metódami. Na konzerváciu sa používajú látky na konzerváciu potravín podľa Rakúskeho potravinového kódexu.

Od roku 2007 je firma kontrolovaná certifikačnou laboratórií LACON.

Produktová paleta obsahuje okolo 450 rôznych výrobkov starostlivosti o pleť tváre, vlasy a telovú kozmetiku a okolo 190 rôznych prípravkov Profi radu Aroma Derm pre wellness centrá, hotely a kozmetická štúdia.

Spoločnosť sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných odborných veľtrhov po celom svete a exportuje do 40 krajín sveta všetkých piatich kontinentov. Najväčšími zahraničnými trhmi je Nemecko, Rusko a Čína.