Úvod  \ Bio Detský olej do kúpeľa

SynCare - Bio Detský olej do kúpeľa

14,43 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 500 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210160

Bio Detský olej do kúpeľa s nechtíkom

BIO certifikovaný prípravok. Pokožka detí nevytvára na svojom povrchu dostatočné množstvo ochranného tukového filmu. Býva často suchá, začervenává, svrbí a tvoria sa na nej šupiny. Olej do kúpeľa s čistým, za studena macerovaným nechtíkovým olejom v kvalite BIO zabraňuje nežiaducemu vysušeniu pokožky pri alebo po kúpeli a pokožku celkovo upokojuje.

Použitie: Do kúpeľa pridajte 2 čajové lyžičky oleja alebo po kúpeli natrite celé telo olejom. Olej môžete aplikovať tiež do vlasov pri tvorbe šupín vo vlasoch kojencov. Účinné zložky: za studena macerované olej nechtíka lekárskeho.

Kategória: Hojenie pokožky starostlivosť o telo, ruky a intímna hygiena

Ochranná emulzia

Cena: 13,39 EUR

Skladom: 1 ks

Regeneračná bylinková kúpeľ s morskou soľou

Cena: 3,17 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

StriaHyal masážny gél

Cena: 17,61 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

PSORICAN krém CPK

Cena: 16,65 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

SEBUCEL krém BIO

Cena: 20,30 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Glycine Soja (BIO), Calendula Officinalis Extract (BIO), Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Isocetyl Alcohol, Citric Acid, Melissa Officinalis Leaf Oil (BIO), Glyceryl Caprylate, Parfum

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.