Úvod  \ Balzam na vlasy

Alcina - Balzam na vlasy

16,31 EUR

Zľava: 3% (-0,51 EUR)

Bežne:  16,82 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Alcina

Množstvo: 250 ml

2 komentáre

Kat. číslo: 10472

Balzam na vlasy

Balzam na vlasy posilňuje štruktúru vlasu, vyhladzuje a posilňuje povrch vlasov, dodáva lesk. Krásne vlasy sú výsledkom pravidelnej starostlivosti. Vyhladzujúci balzam na vlasy posilňuje štruktúru vlasu, dodáva lesk a podporuje ich odolnosť. Ideálny ako okamžitá starostlivosť po farbení, melírovanie alebo trvalé. Hladké a hebké vlasy sa lepšie rozčesávajú a uľahčujú každodenný styling. Zvlášť dlhým vlasom dodáva zjednotený vzhľad a vlasy sa krásne lesknú.

Použitie: Po umytí naneste množstvo veľkosti lieskového orieška na vlasy a potom ihneď opláchnite.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Normálne a jemné vlasy

Pivný vlasový balzam

Cena: 5,95 EUR

Skladom: >6 ks

Hyaluron 2.0 Balzam

Cena: 15,45 EUR

Skladom: 1 ks

Hyaluron 2.0 Balzam

Cena: 15,45 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na vlasy

Cena: 19,09 EUR

Skladom: 2 ks

Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 2 ks

(2) Radka
Balzám

Balzám objednávám a používám s přestávkami několik let. Vlasy po něm jsou hladké, hebké, lesklé. Vlasy nezatěžuje, nemastí se tak rychle jako při použití jiné značky. Používá se skutečně jen malé množství, ideálně rozčesat do vlasů a nechat chvilku působit. Změna vlasů je viditelná po několik málo použití. Vřele doporučuji.

Přidáno: 25.07.2017 14:36:43
(1) Adéla

Moc luxusní! Lehký... Na jemné vlasy úplně špičkový!

Přidáno: 09.03.2016 20:55:47

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, TRITICUM VULGARE BRAN EXTRACT, PARFUM, CITRIC ACID, LINOLEIC ACID, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.