Úvod  \ Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

Alcina - Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

14,58 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 150 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 14450

Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

Láskyplne rozmaznáva tvoje vlasy a zabezpečuje úžasne hladkú štruktúru, ľahké rozčesávanie a úžasný lesk.

Vyhladzujúci kondicionér obsahuje phytosqualan - rastlinný lipid získaný z olív, ktorý vyrovnáva nedostatky v lipidovej matrici namáhaných vlasov. Obsiahnutý keratín potom spoločne s kationovým ošetrujúcim polymérom napravuje vlas a priľne na neho presne v miestach, kde je vlas poškodený.

Použitie: Po umytí vlasov rovnomerne zapracujte Vyhladzujúci kondicionér do dĺžok a končekov - 10 až 15 ml (podľa dĺžky vlasov) a nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Dôkladne opláchnite.

Cashmilan - skladá sa z rozpustného keratínu, základného stavebného prvku vlasu, ktorý poskytuje štruktúre vlasu mimoriadnu ochranu, opravuje a vyrovnáva jeho štruktúru a dodáva mu pevnosť.
Katiónové ošetrujúce polyméry - ukladajú sa v mieste poškodenia štruktúry vlasu a vykazujú inteligentný opravný účinok - ako malé magnety sa prichytávajú práve v miestach poškodenia, kde vyhladzujú vlas.
Rastlinné lipidy o vysoké koncentrácii - Phytosqualan, rastlinný lipid získaný z olív, sa štruktúrou podobá lipidom vyskytujúcim sa v ľudskej koži a vlasoch. Preto môže byť použitý v starostlivosti o vlasy na vyrovnanie nedostatkov v lipidovej matrici namáhaných vlasov.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Dlhé vlasy

Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy

Cena: 14,58 EUR

Skladom: 1 ks

Suchý šampón

Cena: 14,58 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzám - zlatá blond

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na vlasy

Cena: 14,96 EUR

Skladom: 2 ks

Balzam na vlasy

Cena: 14,96 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Sodium Cocoamphopropionate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cetyl Esters, Mica, Dimethicone, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Ethylhexylglycerin, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Parfum, CI 77891.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.
ROSTLINNÉ LIPIDY O VYSOKÉ KONCENTRACI - Phytosqualan, rostlinný lipid získaný z oliv, se strukturou podobá lipidům vyskytujícím se v lidské kůži a vlasech. Proto může být použit v péči o vlasy k vyrovnání nedostatků v lipidové matrici namáhaných vlasů.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.