Úvod  \ Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

Alcina - Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

15,91 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 150 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 14450

Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

Láskyplne rozmaznáva tvoje vlasy a zabezpečuje úžasne hladkú štruktúru, ľahké rozčesávanie a úžasný lesk.

Vyhladzujúci kondicionér obsahuje phytosqualan - rastlinný lipid získaný z olív, ktorý vyrovnáva nedostatky v lipidovej matrici namáhaných vlasov. Obsiahnutý keratín potom spoločne s kationovým ošetrujúcim polymérom napravuje vlas a priľne na neho presne v miestach, kde je vlas poškodený.

Použitie: Po umytí vlasov rovnomerne zapracujte Vyhladzujúci kondicionér do dĺžok a končekov - 10 až 15 ml (podľa dĺžky vlasov) a nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Dôkladne opláchnite.

Cashmilan - skladá sa z rozpustného keratínu, základného stavebného prvku vlasu, ktorý poskytuje štruktúre vlasu mimoriadnu ochranu, opravuje a vyrovnáva jeho štruktúru a dodáva mu pevnosť.
Katiónové ošetrujúce polyméry - ukladajú sa v mieste poškodenia štruktúry vlasu a vykazujú inteligentný opravný účinok - ako malé magnety sa prichytávajú práve v miestach poškodenia, kde vyhladzujú vlas.
Rastlinné lipidy o vysoké koncentrácii - Phytosqualan, rastlinný lipid získaný z olív, sa štruktúrou podobá lipidom vyskytujúcim sa v ľudskej koži a vlasoch. Preto môže byť použitý v starostlivosti o vlasy na vyrovnanie nedostatkov v lipidovej matrici namáhaných vlasov.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Dlhé vlasy

Farebný balzam - fialová

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na vlasy

Cena: 19,09 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na vlasy

Cena: 19,09 EUR

Skladom: 1 ks

Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 2 ks

Dvojfázový sprej pre dlhé vlasy

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na vlasy

Cena: 19,09 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Sodium Cocoamphopropionate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cetyl Esters, Mica, Dimethicone, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Ethylhexylglycerin, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Parfum, CI 77891.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.
ROSTLINNÉ LIPIDY O VYSOKÉ KONCENTRACI - Phytosqualan, rostlinný lipid získaný z oliv, se strukturou podobá lipidům vyskytujícím se v lidské kůži a vlasech. Proto může být použit v péči o vlasy k vyrovnání nedostatků v lipidové matrici namáhaných vlasů.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.