Úvod  \ SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

SynCare - SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

9,82 EUR

Zľava: 5% (-0,51 EUR)

Bežne: 10,33 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 150 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210250

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Prípravok pre ochranu pri opaľovaní s vysokým stupňom ochrany hybridnými faktory. SUN PROTECT SPRAY SPF 30 chráni kožu pred účinkami UVA a UVB žiarenia pri opaľovaní. Stupeň ochrany UVA 15, celkové SPF je 30. Prípravok bol posúdený z hľadiska zdravotnej bezpečnosti aj pre deti do 3 rokov.

Prípravok poskytuje vysokú UVA a UVB ochranu pokožky pri opaľovaní. Ľahko sa nanáša vďaka sprejové aplikácii. Sun Protect Spray SPF 30 je podľa odporúčania EÚ radený do druhej najvyššej kategórie ochranných prípravkov pri opaľovaní. Hlavný anorganický UV filter oxid titaničitý je doplnený o moderný hybridný filter Tinosorb, ktorý zvyšuje účinok priepravku v UVA oblasti slnečného žiarenia. Prípravok bol testovaný na vodorezistentnost.

Použitie: cca 5 minút pred opaľovaním naneste prípravok pomocou mechanického rozprašovača na pokožku. Optimálna vzdialenosť pre postrek je 20 až 30 cm. Nanesenú emulziu zľahka rozotrite, ale nevtierajte ju. Nezabúdajte tiež na ušnice, očné viečka a okolie vlasov. Po cca 2-3 kúpeľoch obnovte vrstvu emulzie na pokožke.

Účinné filtre: mikronizovaný oxid titaničitý, Tinosorb S

Kategória: SynCare - Ochrana pokožky pri opaľovaní

ZINCI SUN SPF 50+ ľahko tónující

Cena: 16,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

SUN PROTECT SPF 20 - UVA 8

Cena: 13,67 EUR

Skladom: 1 ks

ZINCI SUN SPF 50+ ľahko tónující

Cena: 16,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Olej Sun Protect Spray SPF 50+, UVA 20

Cena: 16,42 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

ZINCI SUN SPF 50+, UVA 16

Cena: 17,33 EUR

Skladom: 1 ks

Couperose sérum

Cena: 27,33 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Styrene/Acrylates Copolymer, Dimethicone, Glycerin, Magnesium Sulphate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Alumina, Simethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.