Úvod  \ SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

SynCare - SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

11,48 EUR

Zľava: 5% (-0,61 EUR)

Bežne: 12,09 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 150 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210250

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Prípravok pre ochranu pri opaľovaní s vysokým stupňom ochrany hybridnými faktory. SUN PROTECT SPRAY SPF 30 chráni kožu pred účinkami UVA a UVB žiarenia pri opaľovaní. Stupeň ochrany UVA 15, celkové SPF je 30. Prípravok bol posúdený z hľadiska zdravotnej bezpečnosti aj pre deti do 3 rokov.

Prípravok poskytuje vysokú UVA a UVB ochranu pokožky pri opaľovaní. Ľahko sa nanáša vďaka sprejové aplikácii. Sun Protect Spray SPF 30 je podľa odporúčania EÚ radený do druhej najvyššej kategórie ochranných prípravkov pri opaľovaní. Hlavný anorganický UV filter oxid titaničitý je doplnený o moderný hybridný filter Tinosorb, ktorý zvyšuje účinok priepravku v UVA oblasti slnečného žiarenia. Prípravok bol testovaný na vodorezistentnost.

Použitie: cca 5 minút pred opaľovaním naneste prípravok pomocou mechanického rozprašovača na pokožku. Optimálna vzdialenosť pre postrek je 20 až 30 cm. Nanesenú emulziu zľahka rozotrite, ale nevtierajte ju. Nezabúdajte tiež na ušnice, očné viečka a okolie vlasov. Po cca 2-3 kúpeľoch obnovte vrstvu emulzie na pokožke.

Účinné filtre: mikronizovaný oxid titaničitý, Tinosorb S

Kategória: SynCare - Ochrana pokožky pri opaľovaní

Couperose sérum

Cena: 31,00 EUR

Skladom: 1 ks

SUN PROTECT SPF 20 - UVA 8

Cena: 15,96 EUR

Skladom: 1 ks

DECONGENESIA korektor na cievky

Cena: 18,52 EUR

Skladom: 1 ks

ZINCI SUN SPF 50+, UVA 16

Cena: 20,26 EUR

Skladom: 1 ks

Čistiaca pena

Cena: 18,17 EUR

Skladom: 1 ks

Očný gél

Cena: 28,91 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Styrene/Acrylates Copolymer, Dimethicone, Glycerin, Magnesium Sulphate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Alumina, Simethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.