Vlasy potrebujú starostlivosť

Staráte o svoje vlasy? Ako a aké sú vaše výsledky? Sú vám odmenou skutočne krásne vlasy, na ktoré môžete byť náležite hrdí? Možností starostlivosť o vlasy je veľa a ak si chcete zvoliť nejakú vlasovú kozmetiku, otvárajú sa vám široké možnosti.

Ako si z tej ohromnej ponuky, ktorá je dnes na trhu, vybrať skutočne kvalitné výrobky? Je pre vás rozhodujúcim faktorom cena či uprednostňujete určitú značku? Vyberajte správne. Ide o vaše vlasy a tie sú dôležitou vizitkou.

Vyskúšajte novú sériu vlasových prípravkov No 1 od Alcina , ktorá je veľmi kvalitná a dá vašim vlasom všetko, čo potrebujú.

No 1 sa predstavuje

Alcina práve uvádza na trh novú sériu prípravkov No 1. Táto séria sa vyznačuje veľkou kvalitou a každý, komu na jeho vlasti záleží a kto im chce poskytnúť prvotriednu starostlivosť, ju ocenia. Vaše vlasy budú vyzerať prirodzene a upútajú svojou intenzívnou žiarivú farbou. Z vašich vlasov bude vyžarovať zdravie a krása.

A čím sa nová séria prípravkov No 1 vyznačuje? Čo zaisťuje jej mimoriadny efekt? Kúzlo prípravkov série No 1 od Alcina spočíva v tom, že obsahujú vysoko účinné látky, ktoré dokážu preniknúť hlboko do štruktúry vlasu a tu na neho blahodarne pôsobí.

Séria No 1 od Alcina obsahuje výťažky zo slnečnicových semienok, ktoré chránia vlasy pred voľnými radikálmi, čo sú častice majúce vysokú reaktivitu, ktorá poškodzuje bunky. Preto je dobré sa ich zbavovať. To je vďaka sérii No 1 možné.

Vaše vlasy budú nádherne hebké a hydratované. Túto vlastnosť im zaistí ovsený extrakt a provitamín B5. Hydropomyery zase posilňujú štruktúru vlasov a podporujú ich objem.

Výrobky série No 1

A aké konkrétne výrobky v sérii No1 Alcina nájdete? Sú nimi jemný šampón, lotion na farbené vlasy a maska ​​na vlasy.

Jemný šampón No 1 chráni farbu a štruktúru vlasu a zároveň posilňuje pokožku hlavy. Účinnosť šampónu je rýchla. Už po niekoľkých umytiach spoznáte rozdiel. Vaše vlasy sa stanú odolnejšími, silnejšími a budú mať zdravý lesk.

Farbíte si vlasy, ale zároveň chcete uchovať ich mladistvý a prirodzený vzhľad? Potom siahnite po Lotion na farbené vlasy No 1. Prípravok chráni farbu a oživuje štruktúru vlasov. Jeho regeneračný účinok je okamžitý. Navyše vyhladzuje vlasovú štruktúru a tým uľahčuje rozčesávanie vlasov. Vďaka tomuto kvalitnému prípravku sa dlhodobo vlasy pestí, zlepšuje sa ich celkový stav a chráni farbu.

Maska na vlasy No 1 predstavuje intenzívnu posilňujúci starostlivosti. Prípravok chráni a hydratuje farebné a narušené vlasy. Má vysoký obsah účinných látok, a preto ochrana farby je dlhodobá. Navyše s touto maskou budú mať vlasy krásny a zdravý lesk.

Už len zdravé a krásne vlasy

Majte už len zdravé a krásne vlasy. Budú skutočnú pýchou a zdôrazní vašu krásu. Zdravé vlasy sa vyznačujú svojím žiarivým vzhľadom, hebkosťou, pevnosťou, ... Skrátka vyzerajú dobre. Na takéto vlasy budete môcť byť hrdí.

To všetko si môžete dopriať s novou sériou No 1. Nielen kvalitné vlasovou kozmetikou Alcina podporíte zdravie svojich vlasov. Dôležitý je aj váš životný štýl a vaša životospráva. Preto sa v záujme svojich vlasov vyvarujte náročným diétam, ktoré môžu viesť k mastným a neživé vyzerajúcim vlasom. Vhodné je tiež zvýšiť konzumáciu esenciálnych mastných kyselín. Zdravé vlasy potrebujú predovšetkým Omega 3, 6, a 9 mastných kyselín. Dodržujte tiež pitný režim. Vďaka dostatočnom množstve vody v organizme sa budú hydratovať vlasové folikuly a celkovo sa podporí správna krvnej cirkulácie.

Chcete mať zdravé a dobre vyzerajúce vlasy, ktoré podčiarknu vašu celkovú krásu? Využite ponuku novej série No 1 Alcina. Už po niekoľkých použitiach týchto prípravkov sa vaše vlasy rozžiari a stanú sa vašou pýchou.