Úvod  \ My Country - L-Carnitín + ALA

VitaHarmony - My Country - L-Carnitín + ALA

5,92 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 60 kapslí

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 502115

My Country - L-Carnitin + ALA

Acetyl-L-karnitín je obľúbenou účinnou látkou medzi atlétmi, vytrvalostnými športovci a pohybovo aktívnymi ľuďmi dbajúcim o štíhlu líniu. V kombinácii s alfa-lipoovú kyselinou sa uplatňuje v procese spaľovania tukov (mastných kyselín) na bunkovej úrovni. To znamená, že spolu s vhodnou fyzickou záťažou a stravou umožňuje dosiahnuť čo najrýchlejšie požadovaných výsledkov pri redukčných diétach. Navyše je alfa-lipoová kyselina považovaná za superantioxidant, ktorý sa pozitívne prejavuje v procesoch súvisiacich s fyzickou námahou, starnutím a stresom.

Acetyl-L-karnitín je inovovanou formou L-karnitínu. Poskytuje acetylové skupiny, ktoré hrajú významnú úlohu pre správne fungovanie nervovej sústavy.

Odporúčané dávkovanie: 2x denne + 2 tablety pred fyzickým tréningom. V čase tehotenstva a počas dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 5 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kategória: VitaHarmony - My Country

Giga Brusnice 7.700 mg

Cena: 6,78 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Papája, zmes enzýmov 45 mg

Cena: 7,31 EUR

Skladom: 1 ks

Čaj pre štíhlu líniu

Cena: 2,98 EUR

Skladom: 1 ks

C-komplex formula 1000 - zo šípky a echinaceou

Cena: 5,80 EUR

Skladom: 2 ks

Komplet vitamínov B - Repelent

Cena: 4,37 EUR

Skladom: 1 ks

Yucca 500 mg

Cena: 5,84 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.