Úvod  \ MULTI VOLUME 100% omladzujúce sérum

SynCare - MULTI VOLUME 100% omladzujúce sérum

43,68 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 9 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210184

MULTI VOLUME 100% kyselina hyaluronová sérum

MULTI VOLUME Omladzujúce sérum zo 100% kyselinou hyalurónovou rozširuje rad prípravkov s čistou 100% kyselinou hyalurónovou o sérum pre obnovu a udržanie plnosti pleti.

Prípravok predstavuje unikátne zloženie troch hlavných účinných látok - kyseliny hyalurónovej, kinetinu a extraktu z figovníka. Jemnú, veľmi príjemnú, a pritom bohatú textúru séra ocenia predovšetkým užívateľky, ktorých náročná pleť vyžaduje luxusnú pravidelnú starostlivosť.

Vo vodnej fáze séra sú rozptýlené jemné kvapky esteru arganového oleja, čo spôsobuje belavý vzhľad prípravku. Vďaka inovatívnemu zákazníckemu baleniu s aplikačnou hlavicou sa prípravok ľahko nanáša na pleť a ľahko vmasírováva. Praktické balenie do kabelky oceníte najmä na cestách.

Vďaka balenie, ktoré môže pripomínať ceruzku, si možno ľahko zapamätať účinok pomocou jednoduchého sloganu: Zázračná ceruzka SynCare Multi Volume škrtá potrebu invazívnych zákrokov. Dochádza k vypnutiu pokožky, jej prejasnenie a na intenzívnu hydratáciu.

Konzervačné látky: fenoxyetanol

Účinné látky: kinetin (Furfuryl Tetrahydropyranyladenine) - obmedzuje prejavy starnutia pokožky,
sodná soľ kyseliny hyalurónovej (Sodium Hyaluronate) - zvyšuje hydratáciu kože,
extrakt figovníka (Ficus Carica Fruit Extract) - osviežuje a hydratuje,
vitamín B5 (Panthenol) - regeneruje

Použitie: MULTI VOLUME Omladzujúce sérum doporučujeme aplikovať obdeň, najlepšie večer. Sérum sa pomocou aplikátora vmasíruje krúživými pohybmi do pleti.

Kategória: SynCare - Pleť +35

Cashmere - 2-fázová ampulka

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

DECONGENESIA sérum

Cena: 30,23 EUR

Skladom: 1 ks

Očný krém 100% kyselina hyalurónová

Cena: 29,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Sérum regeneračné CPK

Cena: 27,32 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum adstringentné

Cena: 21,05 EUR

Skladom: 1 ks

Micelárna čistiaca voda

Cena: 22,68 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua (Water), Pentylene Glycol*, Glycerin, Argan Oil Glycereth-8 Esters, Alcohol denat., Sodium Hyalu- ronate, Furfuryl Tetrahydropy- ranyladenine, Panthenol, Ficus Carica Fruit Extract, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Mica, Tin Oxide, Citric Acid *BIO složka

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.