Úvod  \ Maska ukľudňujúca CPK

SynCare - Maska ukľudňujúca CPK

12,36 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210128

Maska ukľudňujúca s Shea máslom

Jemná kozmetická maska ​​určená pre profesionálne i osobné použitie. Je vhodná najmä pre suchú pleť, ktorá býva často citlivá. Prírodné výživné oleje a bohatá krémová emulzia zaručujú upokojenie citlivej pleti a poskytujú jej veľmi príjemný pocit hydratácie a zvláčnenie.

Použitie: Masku nanášame rovnako ako pri roztieranie masážneho prípravku pred masážou. Aplikujeme aj na krk a dekolt. Po 7-10 minútach odstránime nevstrebaný zvyšok Pleťovým tonikom.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: SynCare - Pleťové masky

Maska sťahujúca

Cena: 15,68 EUR

Skladom: 1 ks

Čistiaca maska

Cena: 14,64 EUR

Skladom: 1 ks

Upokojujúce a výživné tonikum

Cena: 18,14 EUR

Skladom: 1 ks

Upokojujúce a výživné tonikum

Cena: 18,14 EUR

Skladom: 1 ks

BioMineral Hydratačná maska zjasňujúci

Cena: 18,95 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Kaolin (Cl 77004), Glyceryl Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Bentonite (Cl 77004), Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter Unsaponifiables, Zinc Oxide (Cl 77947), Tocopheryl Acetate, Panthenol, Bisabolol, Parfum, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Chlorophyllin-Copper Complex (Cl 42075)

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.