Úvod  \ Make-up Blender

Alcina - Make-up Blender

8,26 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65842

Make-up Blender

ALCINA Make-up Blender má špeciálny povrch, ktorý umožňuje rovnomerné nanesenie make-upu, a vďaka jedinečnej štruktúre buniek je zaručená jeho minimálna spotreba.
Tvar kvapky umožňuje ľahké nanášanie a zapracovanie na malých i väčších plochách.
Make-up Blender neobsahuje latex a je bez zápachu.

Použitie: Pre nanesenie make-upu na celú tvár použite zaoblenú stranu hubky. Špička hubky umožňuje dokonalé nanesenie a zapracovanie make-upu, korektoru a rozjasňovače aj v miestach, ktoré sú ťažko dostupné, ako napríklad okolie očí, pier a nosa.

Tip: Hubku pred použitím ľahko navlhčite. Štruktúra mäkkých buniek sa uzavrie, a tak nedôjde k absorbovaniu make-upu. To zaručuje jeho minimálnu spotrebu a prirodzený vzhľad po aplikácii.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Pracovné materiály

Škrabka na päty

Cena: 1,78 EUR

Skladom: >3 ks

Štetec na make-up - čierny

Cena: 15,22 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Výsuvný kozmetický štetec malý - strieborný

Cena: 4,30 EUR

Skladom: 1 ks

Kozmetický štetec univerzálny, plochý-stredný - 12

Cena: 6,96 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.