Úvod  \ Make-up Blender

Alcina - Make-up Blender

7,92 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65842

Make-up Blender

ALCINA Make-up Blender má špeciálny povrch, ktorý umožňuje rovnomerné nanesenie make-upu, a vďaka jedinečnej štruktúre buniek je zaručená jeho minimálna spotreba.
Tvar kvapky umožňuje ľahké nanášanie a zapracovanie na malých i väčších plochách.
Make-up Blender neobsahuje latex a je bez zápachu.

Použitie: Pre nanesenie make-upu na celú tvár použite zaoblenú stranu hubky. Špička hubky umožňuje dokonalé nanesenie a zapracovanie make-upu, korektoru a rozjasňovače aj v miestach, ktoré sú ťažko dostupné, ako napríklad okolie očí, pier a nosa.

Tip: Hubku pred použitím ľahko navlhčite. Štruktúra mäkkých buniek sa uzavrie, a tak nedôjde k absorbovaniu make-upu. To zaručuje jeho minimálnu spotrebu a prirodzený vzhľad po aplikácii.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Pracovné materiály

Kozmetická ležérna taštička - Black

Cena: 7,04 EUR

Skladom: >3 ks

Hubka na make-up - oválna

Cena: 3,75 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Umývací žinka - farba modrá

Cena: 0,83 EUR

Skladom: >10 ks

Púdrovací štetec na rúž XL 15089

Cena: 5,54 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.