Úvod  \ Celuline Anti-Celulite krém

Batavan - Celuline Anti-Celulite krém

18,43 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 250 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 230401

Celuline Anti-Celulite krém

Spevňujúci a tonizujúci krém proti celulitíde s morskou riasou, L-karnitínom a D-panthenolom výrazne napomáha znižovať neblahý dôsledok prejavov celulitídy akou je pomarančová koža, jamky a usadzovanie podkožného tuku.

Použité aktívne látky, ktoré sú namiešané v tom najlepšom možnom pomere, preukázateľne pôsobí na problémové partie a už po týždňovej kôre môžeme pozorovať výrazné vyhladenie pokožky. Výťažky morských rias Fucus Vesiculosus pôsobí proti celulitíde a sú hlavným pomocníkom buniek pri odbúravaní tukov, L-karnitín tiež napomáha pri odbúravaní podkožného tuku a zároveň následne obmedzuje jeho ukladanie, D-panthenol udržuje v pokožke vlhkosť, podporuje regeneráciu a zvyšuje jej pružnosť.

Všetky tieto látky a rad ďalších obsiahnutých v kréme Anti-Celulite z radu Celuline sú tým najlepším nástrojom na dosiahnutie krásne, hladkej a pružnej pokožky mladistvého vzhľadu. Vďaka svojej konzistencii je vhodný pre všetky druhy masáží a to aj k profesionálnemu použitiu.

Použitie: Anti-celulite krém odporúčame používať denne po dobu najmenej 3 týždňov ideálne v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Batavan Celuline.

Anti-Celulite krém je vhodný pre použitie s lymfatickými nohavicami.

Kategória: Batavan - Starostlivosť proti celulitíde

Celuline Bahenný škoricový zábal s morskou riasou

Cena: 41,04 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Bahenný škoricový zábal s morskou riasou

Cena: 41,04 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Spevňujúci krém

Cena: 15,48 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Spevňujúci krém

Cena: 15,48 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Bahenný zábal z morskou riasou

Cena: 40,87 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 17,17 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Diethylhexyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate/ Ceteareth-20/ Ceteareth-12/ Cetearyl AIcohol/
Cetyl Palmitate, Glyceryl Monostearate, Ceteareth-20, Fucus Vesiculosus Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Panthenol,
Sodium Lactate/ Sodium PCA/ Glycine/ Fructose/ Urea/ Niacinamide/ Inositol/ Sodium Benzoate/ Lactic Acid, Carnitine,
Biosaccharide Gum-1, Benzyl Alcohol/ Methylchloroisothictzolinone/ Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, d-Limonene,
Linalool, Butylphenyl Methylpropional

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.