Úvod  \ Taštička na štetce - prázdna

Alcina - Taštička na štetce - prázdna

17,50 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 3 dní !

Kat. číslo: 65831

Taštička na štetce - prázdna

ALCINA Taštička na štetce je vyrobená z umelej kože. Vyznačuje sa svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. Atraktívny dizajn make-up taštičky na štetce ponúka pohodlné uloženie štetcov. Samostatné úložné vrecko so zipsom ponúka priestor pre ďalšie make-up príslušenstvo.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Výsuvný kozmetický štetec malý - zlatý

Cena: 4,13 EUR

Skladom: 2 ks

Hubka na make-up - oválna

Cena: 3,75 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Štetec na tvárenku - čierny

Cena: 13,54 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Štetec na tekutý make-up

Cena: 6,63 EUR

Skladom: >3 ks

Umývací žinka - farba svetlo ružová

Cena: 0,67 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.