Starostlivosť o štruktúru vlasov

Chcete sa aj vy pýšiť krásnymi vlasmi? Musíte sa o ne starať. Len tak dosiahnete tej správnej kvality, hebkosti, jemnosti a lesku.

Ako sa o ne správne starať? Okrem rôznych prípravkov, ktorých je na trhu veľa, nesmiete podceňovať ani životný štýl. Zamerajte sa na plnohodnotnú stravu, ktorá by mala byť bohatá na vitamíny, minerály a nenasýtené mäsové kyseliny. Dôležitý je aj pitný režim. Vlasom taktiež prospieva aj dostatočné množstvo spánku, minimalizácia stresu a posilniť ich môžete aj vhodnými potravinovými doplnkami.

Nezanedbávajte ani správne umývanie vlasov. Investície do kvalitných vlasových prípravkov je na mieste. Štruktúru vlasov narušuje fénovanie, žehlenie, farbenie a odfarbovanie vlasov. Preto sa snažte tieto činnosti minimalizovať. V opačnom prípade budú vaše vlasy bez života, mdlé a ich vzhľad bude nezdravý.

Zvýšenú starostlivosť potrebujú vlasy najmä v lete, keď sú namáhané slnečným žiarením, ale aj chlórovanou či slanou vodou.

Starajte sa o vlasovú štruktúru vlasov s Alcinou

Skutočným pomocníkom v starostlivosti o vlasy je šampón pre zlepšenie štruktúry vlasov od Alciny.

Tento šampón má v sebe koncentrovanú silu pestujúcich látok. Preto účinne zaberá aj na silne namáhané vlasy, ktoré sa vďaka šampónu zaceľujú a ich povrch je potom rovnejší. Vlas vyzerá oveľa zdravšie a lepšie. Získate saténový lesklý povrch a vlasy sa vám budú aj oveľa lepšie prečesávať.

Majte aj vy ukľudnenú vlasovú pokožku. Pokiaľ si často melírom farbíte vlasy, oceníte regeneračnú silu tohto lieku. Minimalizujte poškodenie vlasovej štruktúry.

Šampón od Alciny vám ponúka hneď trojaký účinok - regeneruje, chráni a pästí. Len takto ošetrené vlasy budú odolné proti negatívnym vplyvom prostredia a proti UV žiareniu. Navyše tento výrobok má jedinečnú vôňu, ktorú si iste zamilujete.

Chcete vyzerať skutočne dobre? Potom musí vyzerať dobre aj vaše vlasy. Sú dôležitou vizitkou, ktorá každého upúta. Zlepšite preto štruktúru svojich vlasov. Alcina vám v tom pomôže.