Úvod \

Wimpernwelle

Wimpernwelle profi line

Už viac ako 15 rokov sa zaoberáme ošetrením a kozmetikou okolo očí.

V profesionálnej oblasti sme na trhu zastúpeni s BINACIL® farbou na riasy a obočie, produktom, ktorý garantuje intenzívne farbenie a veľmi dobrú znášanlivosť. Často bolo spájané farbenie mihalníc s pálením očí. Tieto časy sú teraz minulosťou.

Riasy z fľaštičky - inovácia od firmy Wimpernwelle! Dlhé riasy si praje každá žena. Pre všetky, ktoré chcú prírode trochu pomôcť, prezentujeme Riasy z fľaštičky, jemné predlžovací chĺpky, ktoré sa nanášajú medzi dve vrstvy mascary.

Naše ošetrujúce mascary sú práve určené pre zákazníčky s citlivými očami. Obohatené o panthenol sú odolné voči oteru a veľmi dobre sa znášajú.

Žiariaci make-up - kúzelné slovo pre jedinečný očný make-up k zvláštnym alebo slávnostným príležitostiam. Špeciálne jemné žiarivé trblietky spolu s fixačným gélom drží po celú horúcu noc.

Pre vydarený očný make-up ponúkame naše profesionálne ceruzky na oči soft v rôznych farebných odtieňoch. Magická čierna linka sa podarí bez problémov s KAJAL intense.

Triediť podľa:

Celkom položiek: 28<<123>>

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - zlatá

Ceruzka na oči - zlatá Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Zlatý farebný odtieň ceruzky na oči je stály, teplý lesk do zlatova.

Ceruzka na oči - zlatá - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210386

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - strieborná

Ceruzka na oči - strieborná Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Strieborný farebný odtieň ceruzky na oči je stály, s lesklým efektom.

Ceruzka na oči - strieborná - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210387

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Ceruzka na oči - biela

Ceruzka na oči - biela Ceruzka na oči - Eyeliner soft Dokonale krycia ceruzka na oči v optimálnom farebnom prevedení, veľmi dobre sa nanáša. Biely farebný odtieň ceruzky na oči je stály, veľmi dobré nanášacie schopnosti.

Ceruzka na oči - biela - 1 ks

6,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210388

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Štetec na prečesanie rias

Štetec na prečesanie rias Použite tento štetec, aby vaše oči, ktoré sú najviac nápadným rysom vašej tváre, boli dokonale a precízne zarámované. Štetec na prečesanie rias kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle.

Štetec na prečesanie rias - 1 ks

3,71 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210396

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Kozmetické orezávatko na ceruzky

Kozmetické orezávatko na ceruzky Špeciálne orezávatko je určené pre ceruzky na oči. Kozmetické strúhadlo kvalitnej nemeckej dekoratívnej kozmetiky značky Wimpernwelle.

Kozmetické orezávatko na ceruzky - 1 ks

3,46 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 210570

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - BINACIL® Odstraňovač farieb

BINACIL® Odstraňovač farieb Odstraňovač farieb BINACIL slúži na odstránenie zvyškov farieb z pokožky. Farbenie mihalníc s farbami BINACIL® Zvyšky riasenky sa odstráni odličovadlom na oči. Potom sa riasy vyčistí Fyziologický soľným roztokom. Horný a spodný okraj viečka sa...

BINACIL® Odstraňovač farieb - 50 ml

11,33 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 50 ml

Kat. číslo: 210940

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - BINACIL® Odstraňovač farieb - XXL balenie

BINACIL® Odstraňovač farieb - XXL balenie Odstraňovač farieb BINACIL slúži na odstránenie zvyškov farieb z pokožky. Farbenie mihalníc s farbami BINACIL® Zvyšky riasenky sa odstráni odličovadlom na oči. Potom sa riasy vyčistí Fyziologický soľným roztokom. Horný a spodný okraj...

BINACIL® Odstraňovač farieb - XXL balenie - 200 ml

32,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Množstvo: 200 ml

Kat. číslo: 210941

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - Fyziologický soľný roztok

Fyziologický soľný roztok Prípravok slúži na odmastenie rias a obočia - nutnosť pred každým ošetrením. Použitie: Aplikujte na vatový tampón a očistite riasy a oblasť obočie. Farbenie mihalníc s farbami BINACIL® Zvyšky riasenky sa odstráni odličovadlom na oči. Potom sa riasy...

Fyziologický soľný roztok - 125 ml

8,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Množstvo: 125 ml

Kat. číslo: 210950

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierna

BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierna Farba na riasy a obočie - intenzívna čierna. Farba s garanciou dlhodobej stálosti. Použité látky sú šetrné k očnému okoliu. BINACIL® farby alebo krémové oxidačné činidlo sa nesmie zmiešavať s inými produktmi! Použitie: BINACIL® farba...

BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierna - 15 ml

7,88 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 15 ml

Kat. číslo: 210951

Výrobca: Wimpernwelle

Wimpernwelle - BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierno-modrá

BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierno-modrá Farba na riasy a obočie - čierno-modrá - presvitá s nádychom do nočnej tmavomodrej.Farba s garanciou dlhodobej stálosti. Použité látky sú šetrné k očnému okoliu. BINACIL® farby alebo krémové oxidačné činidlo sa nesmie zmiešavať s...

BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierno-modrá - 15 ml

7,88 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 15 ml

Kat. číslo: 210952

Výrobca: Wimpernwelle

Celkom položiek: 28<<123>>