Úvod  \ White Action - krém na zosvetlenie pigmentu

SynCare - White Action - krém na zosvetlenie pigmentu

30,08 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

2 komentáre

Kat. číslo: 210110

White Action - krém pre zosvetlenie pigmentu

Krém pre zosvetlenie pigmentu a rýchle omladenie pleti. Unikátny prípravok, ojedinelý na českom trhu. Účinne zosvetľuje pigmentové škvrny. Neobsahuje jedovatý hydrochinón ani UV filter. Pri aplikácii na pleti pôsobí podobne ako AHA - zjemňuje ju a vyhladzuje drobné vrásky.

Krém predstavuje emulziu olej vo vode, tj. suchší typ emulzie. Kombinovane ako vo vodnej, tak v olejovej fáze je rozpustená hlavná zosvetľujúci účinná látka - kyselina azelaová.

Aktívne látky obsiahnuté v kréme: kyselina azelaová 20%, kyselina mliečna 2%
AHA aktívna látka: kyselina azelaová

Použitie: Krém je určený pre zosvetlenie hyperpigmentácie pokožky, aplikujete 2x denne maximálne po dobu 6 mesiacov na pigmentové škvrny. Prvý efekt je viditeľný po 1-2 mesačnej pravidelnej aplikácii. K prípravku je priložený podrobný návod. Odporúčaná hranica najnižšieho veku použitia je 18 rokov. Len lekár môže hranicu posunúť nižšie. Pri zosvetľovanie úplne vylúčime opaľovanie vrátane solárií a pri krátkodobom pobyte na slnku používame ochranný faktor 30 alebo 50 (SUN PROTECT SPF 30, alebo ULTRA PROTECT SPF 50).

Upozornenie: Zvlášť v počiatku aplikácie sa môže objaviť svrbenie a začervenanie v mieste aplikácie. Pri reakcii dlhšej ako 14 dní prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom.

Hyperpigmentácie po opaľovaní: Krém sa nanáša 2 x denne na miesta pigmentu + 1 cm v okolí. Starostlivo sa vmasírováva krúživými pohybmi pod ľahkým prítlakom najmenej 30 sekúnd. Dĺžka zosvetľovanie je 5 až 6 mesiacov.

Hyperpigmentácia po zápaloch typu akné alebo alergií: Postupuje sa rovnako ako u hyperpigmentácie po opaľovaní, dĺžka zosvetľovanie je do 5 mesiacov.

Omladenie a rýchly lifting pleti: Krém je možné použiť plošne na pokožku tváre, krku a dekoltu. Nanesie sa ako maska ​​v tenkej vrstve a nechá sa pôsobiť maximálne 10 minút. Výsledkom je viditeľné zjemnenie pleti, lifting a zjednotenie jej farby.

Kategória: SynCare - Špeciálne dermokozmetické prípravky

NEODERM krém pre regeneráciu a ochranu pokožky

Cena: 9,88 EUR

Skladom: 1 ks

StriaHyal - masážny gél na strie

Cena: 15,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ochranná emulzia

Cena: 3,21 EUR

Skladom: 1 ks

Micro Ampoules Venectine - kúra na 28 dní

Cena: 30,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ochranná emulzia pre veľmi suchú pleť s UV filtrom

Cena: 11,46 EUR

Skladom: 2 ks

RENOVIA Nočný výživný krém

Cena: 25,46 EUR

Skladom: 1 ks

(2) Iveta
Spokojna

Použivam WHITE ACTION,asi mesiac a som velmi spokojna,flaky nad perou mi už uplne zmizli a na licach su menej viditelne. Som nadmieru spokojna! dakujem!!

Přidáno: 11.10.2018 08:05:58
(1) Pavol
syncare white action

Bol som spokojný a pomohol mi......

Přidáno: 05.11.2013 12:59:49

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Konzervační látky: fenoxyetanol

Popis hlavních účinných látek: kyselina azelaová ( INCI: Azelaic Acid ) – blokuje tvorbu enzymu tyrozinázy, která je důležitá pro vznik pigmentu melaninu.

Kyselina mléčná ( INCI: Lactic Acid ) – podporuje průnik kyseliny azelaové do pleti.

Aqua, Azelaic Acid, Mineral Oil, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Propylene Glycol, Lactic Acid, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.