Úvod  \ Vyhladzujúci podkladový lak - Healthy Look Base Coat

Alcina - Vyhladzujúci podkladový lak - Healthy Look Base Coat

7,39 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 5 ml

Odoslanie:do 5 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 65711

Vyhladzujúci podkladový lak - Healthy Look Base Coat

ALCINA Vyhladzujúci podkladový lak vypĺňa ryhy, opticky redukuje žltý odtieň nechtu.

Healthy Look Base Coat s obsahom vitamínu E pomáha zahladiť ryhy a hrbolčeky a opticky vyhladzuje povrch nechtu. Rýchlo zasychá a vizuálne redukuje nežiaduci žltý odtieň nechtov.

Použitie: Vyhladzujúci podkladový lak Healthy Look Base Coat možno použiť ako pod každý farebný lak, tak i samostatne pre prirodzene upravené nechty.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Nechty

Lak na nechty - Nail Colour #Tokio 060

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Edinburgh 090

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Edinburgh 090

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sydney 100

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Lyon 040

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

(1) Dejna
Vyhlazující podkladový lak

Krásně vyhladí a sjednotí povrch nehtu. Díky tomu lak vydrží na nehtech dlouho. Je výborné ho doplnit rychleschnoucí bází.

Přidáno: 16.07.2019 10:05:56

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ACRYLATES COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CELLULOSE, BENZOPHENONE-1, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, GLYCERIN, AQUA, PHOSPHORIC ACID, LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT, POLYVINYL BUTYRAL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 77491, CI 15850, CI 19140.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.