Úvod  \ Vyhladzujúci podkladový lak - Healthy Look Base Coat

Alcina - Vyhladzujúci podkladový lak - Healthy Look Base Coat

7,73 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 5 ml

Odoslanie:do 7 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 65711

Vyhladzujúci podkladový lak - Healthy Look Base Coat

ALCINA Vyhladzujúci podkladový lak vypĺňa ryhy, opticky redukuje žltý odtieň nechtu.

Healthy Look Base Coat s obsahom vitamínu E pomáha zahladiť ryhy a hrbolčeky a opticky vyhladzuje povrch nechtu. Rýchlo zasychá a vizuálne redukuje nežiaduci žltý odtieň nechtov.

Použitie: Vyhladzujúci podkladový lak Healthy Look Base Coat možno použiť ako pod každý farebný lak, tak i samostatne pre prirodzene upravené nechty.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Nechty

Rýchloschnúci vrchná vrstva - Quick Dry Top Coat

Cena: 7,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 7,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #London 080

Cena: 7,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 7,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Lyon 040

Cena: 7,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Edinburgh 090

Cena: 7,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(1) Dejna
Vyhlazující podkladový lak

Krásně vyhladí a sjednotí povrch nehtu. Díky tomu lak vydrží na nehtech dlouho. Je výborné ho doplnit rychleschnoucí bází.

Přidáno: 16.07.2019 10:05:56

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ACRYLATES COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CELLULOSE, BENZOPHENONE-1, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, GLYCERIN, AQUA, PHOSPHORIC ACID, LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT, POLYVINYL BUTYRAL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 77491, CI 15850, CI 19140.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.