Očné okolie a starostlivosť o neho

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá a tenká. Preto práve na tomto mieste sa objavujú prejavy starnutia najskôr. Bojujte proti prejavom staroby. A keď sa vrásky okolo očí začnú vyskytovať? Môžu zaútočiť už v 20 rokoch. U väčšiny žien sa však usádzajú okolo očí približne v 30 rokoch.

Dôležité je zamerať sa na prevenciu. Podporte mladistvý vzhľad pokožky zdravým životným štýlom. Pokožku veľmi poškodzuje cigaretový dym. Vyhnite sa mu. Nie je dobré ani príliš mhouřit oči.

Dôležitý je tiež dostatočný spánok. Očnému okoliu tiež prospievajú obklady z čierneho alebo zeleného čaju. Vylúhujte čajový sáčok, dajte ho do chladničky a potom prikladajte na oči. To je dobré aj na opuchnutie očí, ktoré si spôsobíte napr nedostatočným spánkom.

Na trhu tiež nájdete veľa krému a séra proti vráskam. Krémy na tváre sú špeciálne. Vyznačujú sa svojou jemnosťou a výživnosť. Nepoužívajte na okolie očí bežný pleťový krém. Nemá také vlastnosti, ktoré by spĺňali komplexnú starostlivosť o okolie očí.

Balzam na oči

A aký konkrétny výrobok použiť, aby ste minimalizovali tvorbu vrások okolo očí? Ak chcete kvalitný prípravok, ktorý pomáha, siahnite po balzame na oči od Alciny.

Balzam vám zaručene vyhladí očné okolie. Krém predstavuje komplex účinných látok majúce mikrokolagen, ktorý zásobuje citlivé očné partie. Vďaka nemu budú hydratované a budú mať novú energiu. Účinne s ním predídete tvorbe nových vrások a drobné vrásky aj vyhladzuje. Prípravok si obľúbite vďaka jeho rýchlemu efektu. Vaša pleť počas krátkej doby získa na jemnosti a hebkosti. Balzam na oči neobsahuje žiadne vonné látky a je vhodný aj ako podklad pod očný make-up.
A ako dosiahnuť vami žiadaného efektu? Stačí ho nanášať každý deň ráno aj večer okolo očí. Celkovo je osvieži a rozžiari mladistvým vzhľadom.

Dajte zbohom vráskam okolo očí s balzamom od Alciny.