Úvod  \ Volume sprej

Alcina - Volume sprej

15,87 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14017

volume sprej

Bezoplachové lotion Volume sprej podporuje objem vlasov, pestí a posilňuje jemné, slabé a vyčerpané vlasy. Účinný komplex z creatinu, panthenolu a niacinamidu vyrovnáva a posilňuje štruktúru vlasu.

Prípravok pestí, nezaťažuje a posilní jemné vlasy, ktoré klasický balzam-kondicioner príliš zaťažuje. Dodáva jemným vlasom objem a posilňuje ich štruktúru. Vhodný najmä pre jemné vlasy.

Použitie: Po umytí nastriekajte rovnomerne podľa dĺžky 10 až 15 dávok do vlhkých vlasov a prečešte. Neoplachujte! Potom vlasy upravte ako zvyčajne. Chráňte oči.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Jemné vlasy

REPAIR SERUM - Obnovujúce sérum

Cena: 27,61 EUR

Skladom: 1 ks

Emulzia pre vlnité vlasy

Cena: 18,26 EUR

Skladom: 1 ks

Tónovacie sprej - Pastell Spray Ice-blond

Cena: 18,70 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Nutri Shine Šampón - kabinetné balenie

Cena: 30,00 EUR

Skladom: 1 ks

Nutri Shine Olejový elixír

Cena: 20,87 EUR

Skladom: 1 ks

Maska na vlasy

Cena: 13,87 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, ALCOHOL, DENAT., CREATINE, PANTHENOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PVP, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CITRIC ACID, NIACINAMIDE, AVENA STRIGOSA SEED EXTRACT, LECITHIN, POTASSIUM SORBATE, PARFUM

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.