Vlasová kozmetika proti vypadávaniu vlasov u žien

Príliš sa o tom nehovorí, ale vypadávanie vlasov nie je len mužskou záležitosťou. Vypadávanie vlasov môže samozrejme postihnúť tiež ženy. Jeden z výskumov dokonca priniesol zistenie, že každá štvrtá žena trpí problémami, ktoré súvisia s padaním vlasov.

Býva to spojené napríklad s menopauzou, alebo môže vypadávanie vlasov začať u žien krátko po pôrode. Našťastie však žijeme v dobe, keď sa s takýmto stavom rozhodne nemusíte zmieriť. Takže prečo sa trápiť vypadávaním vlasov, keď je tu jednoduché riešenie?

Existujú rôzne prípravky, ktoré problém s vypadávaním vlasov pomáhajú riešiť, či ho úplne odstraňujú. Kvalitná vlasová kozmetika Plantur39 proti padaniu vlasov pre ženy, sa môže stať vhodným variantom práve pre Vás!

Vlasová kozmetika Plantur39 proti padaniu a rednutie vlasov obsahuje Fyto-kofeínový komplex, ktorý eliminuje negatívne vplyvy testosterónu na vlasové korienky, čiže zamedzuje vypadávanie vlasov. Jeho výsledky sú klinicky preukázané. Tento komplex bol vyvinutý vedeckým tímom pod vedením Dr Kurta Wolffa v spolupráci s univerzitnou klinikou v Jene. Výrobky obsahujú vysoko aktívny kofeín, ktorý je účinnou látkou v boji s padaním vlasov. Ani osoby so zvýšenou citlivosťou na kofeín sa nemusia ničoho obávať, vzhľadom k vonkajšiemu použitie výrobkov.

Aký vlasový prípravok proti padádání vlasov?

Na výber je niekoľko druhov vlasových prípravkov proti padaniu vlasov - šampónybalzamy a vlasová starostlivosť.

Kofeínové šampóny Plantur39

V ponuke sú dva produkty: Kofeínový šampón Plantur39 , ktorý zabraňuje vypadávaniu vlasov u žien po menopauze. Kofeínový šampón Color Plantur39, ktorý je primárne určený pre ženy po štyridsiatke, ktoré si farbia vlasy. Je pre nich ideálnou voľbou pre každodenné umývanie vlasov.

Kofeínové balzamy Plantur39

Na trhu sú opäť dva produkty. Obaja svojimi účinkami jednak podporujú kofeínové šampóny, a druhak svojím zložením vlasy päsťou a udržujú zdravé. Jedná sa o Kofeínový balzam na vlasy Plantur39 určený pre jemné a lámavé vlasy a Kofeínový balzam Color na farbené vlasy Plantur39 pre farbené a narušené vlasy.

Vlasová starostlivosť Plantur39

Jedná sa o doplnky k predchádzajúcej starostlivosti, vďaka ktorým budú vaše vlasy opäť zdravé, lesklé a silné. Tu ide napríklad o doplnok stravy s názvom Aktívne kapsule Plantur39, ktorý zabraňuje vypadávaniu vlasov u žien po menopauze a efektívne tak dopĺňa a uzatvára celú kôru starostlivosti o vlasy.

Ako vidíte, s problémom padajúcich vlasov sa dá naozaj efektívne bojovať. Nemusíte si tým teda prirábať vrásky na tvári, stačí využívať výhody, ktoré ponúka kozmetika Plantur39 a užívať si silných a zdravých vlasov, ktoré nepadajú.