Úvod  \ VitaRutin

VitaHarmony - VitaRutin

17,46 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 90 tablet

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501463

VitaRutin

Prípravok VitaRutin je zameraný na komplexnú podporu normálnej funkcie krvných ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Jeho účinné látky, rutín, diosmín, hesperidín a vitamín C, spoločným pôsobením navzájom podporujú svoje účinky a prispievajú k prirodzenej funkcii srdca a ciev.

Doplnok stravy VitaRutin možno odporučiť ako podporný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl, vredov predkolenia, hemoroidov alebo ďalších cievnych ťažkostí.
Jednou z hlavných účinných látok VitaRutinu je prírodná zložka rutín, ktorý prispieva k optimálnej stavbe a funkcii cievnych stien. Rutín sa prirodzene vyskytuje v niektorých potravinách, napr. v pohánke, čo je prirodzene bezlepková obilnina s výborným nutričným obsahom. Vďaka obsiahnutým aktívnym látkam pohánka obecná podporuje normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému - to znamená, že prispieva k prirodzenej funkcii nášho srdca a ciev.
Ďalšie aktívne látky, ktoré prípravok VitaRutin obsahuje sú bioflavonoidy diosmín a hesperidín. Tieto látky, spoločne s vitamínom C, podporujú prirodzenú funkciu kardiovaskulárneho systému.
Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, čo je veľmi dôležité pre prirodzenú funkciu celého kardiovaskulárneho systému.

Doplnok stravy VitaRutin je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí majú problémy s cievami alebo srdcovo cievnym systémom, alebo patria medzi rizikové skupiny. Veľmi vhodné je aj jeho preventívne užívanie pre osoby, ktoré majú predispozície k vzniku kŕčových žíl alebo ďalších cievnych ochorení.
Prípravok VitaRutin je vhodný aj k dlhodobé užívanie. Pre maximálnu podporu liečby Vašich zdravotných ťažkostí odporúčame zamerať sa na zdravú stravu, aktívny životný štýl s dostatkom pohybovej aktivity a pravidelné kontroly u Vášho ošetrujúceho lekára.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 tablety denne. 1 tableta denne v prípade preventívneho užívania. 2 tablety denne v prípade problémov (kŕčové žily, vredy predkolenia, hemoroidy). Tabletu celú prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na zadnej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené osobám, ktoré užívajú lieky znižujúce krvnú zrážanlivosť. Po otvorení balenia spotrebujte, podľa odporúčaného dávkovania, čo najskôr.

Kategória: VitaHarmony - Zamerané prípravky

Giga Brusnice Akut

Cena: 9,71 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Čaj - Lymfatický systém

Cena: 2,21 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Čučoriedky s vitamínom C Chewable

Cena: 7,79 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Beta karotén 25.000 m.j.

Cena: 7,38 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

TrichaVIT - doplnok stravy

Cena: 23,83 EUR

Skladom: 1 ks

Biotin

Cena: 5,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.