Úvod  \ VitaHair - vlasový stimulátor pre mužov

VitaHarmony - VitaHair - vlasový stimulátor pre mužov

7,46 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 90 tablet

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501505

VitaHair - vlasový stimulátor pre mužov

VitaHair je unikátny prípravok pre mužov s účinnou kombináciou aktívnych látok. Kombinácia prírodných zložiek napomáha k podpore rastu vlasov, ich rekondíciu a posilnenie.

Moderná receptúra ​​pre doplnenie živín v starostlivosti o vlasy, k dlhodobému a pravidelnému užívaniu. Ojedinelá kombinácia saw palmetta s ľanovými a hroznovými semienkami, čisto prírodné a nenávykové riešenie.

Prírodné extrakty potláčajú skrátenie rastovej fázy vlasov, oslabenie vlasových korienkov a ich postupné odumieranie s následným výpadkom vlasov.

Doplnok stravy VitaHair bol vyvinutý špeciálne pre mužov so zvýšeným vypadávaním vlasov. Obsahuje vitamíny skupiny B, zinok a zmes z prírodných extraktov pre regeneráciu vlasovej pokožky, podporu pevnosti a pružnosti vlasov a obnovu ich rastu.

Extrakt z plodu palmičky trpasličí - saw palmetto obsahuje zmes látok pôsobiaca na potlačenie syntézy hormónu DHT, ktorého zvýšená hladina je u väčšiny mužov so zvýšeným vypadávaním vlasov. Extrakt z ľanu a zo šupiek hrozna pôsobí na rast vlasových folikulov. Zinok napomáha k udržaniu normálneho stavu vlasov, tiež prispieva k prirodzenej hladine pohlavného hormónu testosterónu v krvi, plodnosti a reprodukcii.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Tabletu prehltnite celú a zapite tekutinou.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Určené pre mužov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kategória: VitaHarmony - Zamerané prípravky

Ophtavit® Max - s Luteinom

Cena: 17,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

KlimaLady®

Cena: 19,13 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

ExtraCal® Double

Cena: 7,25 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

XXL VitaTriplex® 6 plus - šesťnásobná ochrana kĺbov

Cena: 30,29 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

VitaTriplex® - trojnásobná ochrana kĺbov

Cena: 17,29 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Imunovit Gold

Cena: 15,54 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.