Úvod  \ Tužidlo na vlasy - silné spevnenie

Alcina - Tužidlo na vlasy - silné spevnenie

11,36 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14020

Tužidlo na vlasy - silné spevnenie nahrádza produkt Základné tužidlo

Tužidlo na vlasy so silným spevnením je ideálne pre všetky pevnejšie účesy, pre všetky klasické techniky objemového účesu (s natáčkami). Účes zostáva dlho vo forme a v silnej pružnosti, vlasy si udržia dlho tvar.

Použitie: Nastriekajte na vlhké vlasy a natočte na natáčky. Vlasy vysušte a upravte ako obvykle. Chráňte oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Flex: 5 | Hold: 5

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Professional

Lak na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Perl-gél

Cena: 15,45 EUR

Skladom: 1 ks

Silne fixačný gél - Ultimate Gel

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Suchý vosk v spreji Dry Wax

Cena: 23,64 EUR

Skladom: 1 ks

Styling-sprej - s aerosólom

Cena: 10,68 EUR

Skladom: 1 ks

124 - GLOSS ME SPRAY - Lesk v spreji

Cena: 21,64 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, VA/CROTONATES COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, PEG-32, PEG-6, BENZOPHENONE-4, PARFUM, LINALOOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CI 42090, CI 47005.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.