Úvod  \ Tužidlo na vlasy - extra silné spevnenie

Alcina - Tužidlo na vlasy - extra silné spevnenie

11,36 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14500

Tužidlo na vlasy - extra silné spevnenie

Tužidlo na vlasy s extra silným spevnením je ideálne pre všetky natáčané účesy, ktoré vyžadujú extra silné spevnenie. Základ pre všetky klasické techniky objemového účesu (s natáčkami). Vlasy si udržia dlho tvar. Tužidlo dodáva dlhodobé spevnenie aj jemným vlasom.

Použitie: Nastriekajte na vlhké vlasy a natočte na natáčky. Vlasy vysušte a upravte ako obvykle. Chráňte oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Po otvorení spotrebujte do 24 mesiacov.

Flex: 5 | Hold: 8

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Professional

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Fénovacie lotion

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Lak na vlasy - bez aerosólu

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Styling-pena

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Lak na vlasy - bez aerosólu

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, VA/CROTONATES/ VINYL NEODECANOATE COPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, PEG-32, PEG-6, PARFUM, LINALOOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.