Úvod  \ TrichaVIT - doplnok stravy

SynCare - TrichaVIT - doplnok stravy

32,05 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 60 tobolek

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210922

TrichaVIT - doplnok stravy pre zdravé vlasy a nechty

TrichaVit je moderný doplnok stravy určený pre výživu vlasov a nechtov. Prípravok pôsobí ako účinná prevencia porúch spojených so zmenami nechtového a vlasového keratínu. Kombinácia troch nutrične významných látok Methionín + Biotín + Provitamín A pôsobí na vlasy a nechty tak, že sa stávajú pevné, bez známok štiepenia, šupinatenia alebo presušenia a obnovuje sa ich zdravý vzhľad.

Prípravok spadá do kategórie výživových doplnkov - doplnkov stravy. TrichaVit patrí k dermonutraceutickým prípravkom. Obsahuje zmes účinných látok pre podporu rastu vlasov a nechtov. Pôsobí tiež na obnovu a spevnenie nechtov.

Želatínové tobolky TrichaVit dopĺňajú do tela dôležité účinné látky, ktoré sú dôležité pre optimálnu štruktúru keratínu. Keratín je hlavná štrukturálna bielkovina vlasov a nechtov. Poruchy jeho tvorby vedú k poškodeniu rastu kožných adnexov.

Vhodnosť prípravku pri poruchách pevnosti vlasov a nechtov: TrichaVit pôsobí proti nadmernej lámavosti a štiepivosti vlasov a nechtov. Spevňuje vlasové vlákno a necht. TrichaVit by sa mal v týchto prípadoch užívať najmenej 90 dní.

Použitie: Odporúčané dávkovanie - 2 tobolky denne (ráno/večer) cca 15 minút pred jedlom. Upozornenie - ak neurčí lekár inak, možno TrichaVit užívať počas tehotenstva i dojčenia. Prípravok nezvyšuje hladinu glukózy v krvi. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Kategória: Doplnky stravy - dermonutraceutika

Maska na vlasy

Cena: 14,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kolagén a kyselina hyaluronová - výživový doplnok

Cena: 31,95 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

SHAMPOOderm šampón pre suché poškodené vlasy

Cena: 14,32 EUR

Skladom: 1 ks

RejuDERM - výživový doplnok

Cena: 27,36 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

AcneNORM - výživový doplnok

Cena: 27,77 EUR

Skladom: 1 ks

Kolagén a kyselina hyaluronová - výživový doplnok

Cena: 31,95 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

methionin – základní aminokyselina. Řadí se mezi esenciální aminokyseliny, které si lidské tělo neumí vytvořit. Z něj vzniká cystein, významná aminokyselina, která je bohatě zastoupena v keratinu, nejdůležitější bílkovině vlasů a nehtů.

beta-karoten - tvoří se z něj vitamin A, jeho nedostatek může vést k třepení vlasů a nehtů.

biotin - neboli vitamin H, nedostatek se projeví poruchami vývoje vlasů a nehtů.

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.