Úvod  \ Tónovacia emulzia - 9.8 Jasná blond - strieborná

Alcina - Tónovacia emulzia - 9.8 Jasná blond - strieborná

24,55 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 100 ml

Skladom: 2 ks

1 komentár

Kat. číslo: 17494

Tónovacia emulzia 9.8 Jasná blond - strieborná

Nová generácia tónovanie vlasov. Tónovanie bez amoniaku a silikónov. Brilantný lesk. Intenzívna starostlivosť.

ALCINA Color Gloss + Care Emulsion ponúka vlasom efekt glossingu, kedy zaistí neprehliadnuteľný lesk, intenzívnu starostlivosť a zároveň tónovanie presne podľa vašich predstáv.

Vďaka obsahu hodvábnych proteínov a squalanu je emulzia vhodná aj pre poškodené a namáhané vlasy, zlepšuje ich kvalitu a uľahčuje rozčesávanie. Farebný tón vo vlasoch vydrží až 10 umytí.

Priame použitie: Color Emulsion sa nanáša na umyté, uterákom vysušené vlasy. Nechá sa pôsobiť 20 minút, potom sa len vyplachuje čistou vodou tak dlho, kým netečie čistá voda (už nie je potreba šampónovať). Na záver sa vlasy ošetrí balzamom na vlasy.

Použitie ako umývací kúpeľ: Malé množstvo Color Emulsion sa pridá do šampónu, nechá sa pôsobiť 10 minút, potom opláchnuť, opäť ošetriť balzamom na vlasy.

Použitie ako zábalová kúra: Do masky či kúry na vlasy pridajte malé množstvo Color Emulsion, nechajte pôsobiť 20-30 minút. Potom už len riadne vymývajte čistou vodou.

Farebné odtiene sa môžu líšiť od vyobrazených fotografií v závislosti od nastavenia monitora.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Tónovacie emulzie

Tónovacia emulzia - 8.55 Svetlá blond - intenzívna červená

Cena: 24,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tónovacia emulzia - 5.0 Svetlo hnedá

Cena: 24,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tónovacia emulzia - 5.0 Svetlo hnedá

Cena: 24,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tónovacia emulzia - 10.07 Jasná blond - pastelová hnedá

Cena: 24,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tónovacia emulzia - 9.34 Jasná blond - zlatá - medená

Cena: 24,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tónovacia emulzia - 7.44 Stredná blond - intenzívna medená

Cena: 24,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(1) Ivana Votípková
tónovací emulze

Příjemná vůně, kvalitní složení, vlasy jsou po ní hebké, ale co se týče výsledného zabarvení, předchozí emulze 9,8 byla lepší, tato je výrazně do šedé barvy, i když nechám působit kratší dobu, u předchozí to byla opravdu blond se stříbrným nádechem

Přidáno: 21.10.2020 08:25:43

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, SQUALANE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-12, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, PHOSPHORIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, MICA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SILK AMINO ACIDS, POLYVINYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, HC BLUE NO. 12, LINALOOL, CITRONELLOL, SODIUM .

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.