Úvod  \ Tónovacia emulzia - 5.75 Svetlo hnedá Terra červená

Alcina - Tónovacia emulzia - 5.75 Svetlo hnedá Terra červená

19,79 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 150 ml

Odoslanie:do 5 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 16423

Tónovacia emulzia - 5.75 Svetlo hnedá Terra červená

Color Emulzia - farebné tónovanie na 6-8 umývanie. Vhodné predovšetkým v letnom období, kedy slnko, chlórovaná a slaná voda vyblednú farebný pigment vlasov. Color emulziu môžete použiť samostatne alebo tiež pridať do šampónu, masky či kúry na vlasy. Vytvoríte si teda typ pre domáce ošetrenie podľa vašich vlastných potrieb a požiadaviek.

Použitie:
Color Emulzia sa nanáša na umyté, uterákom vysušené vlasy. Nechá sa pôsobiť 20 minút, potom sa len vyplachuje čistou vodou tak dlho, kým netečie čistá voda (nie je potreba umývať šampónom). Na záver sa vlasy ošetrí Balzamom na vlasy.

Použitie ako umývací kúpeľ:
Malé množstvo Color Emulzie sa pridá do šampónu, nechá sa pôsobiť 10 minút, potom opláchnuť, opäť ošetriť Balzamom na vlasy.

Použitie ako zábalová kúra:
Do masky či kúry na vlasy pridajte malé množstvo Color Emulzie, nechajte pôsobiť 20-30 minút. Potom už len riadne vymyť čistou vodou.

Farebné odtiene sa môžu líšiť od vyobrazených fotografií v závislosti na nastavení monitora.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

 

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Tónovacie emulzie

Tónovacia emulzia - 5.3 Svetlo hnedá - zlatá

Cena: 21,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tónovacia emulzia - 6.56 Tmavá blond červená fialová

Cena: 19,79 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Tónovacia emulzia 9.8 Jasná blond - strieborná

Cena: 21,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tónovacia emulzia - 7.44 Stredná blond - intenzívna medená

Cena: 21,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tónovacia emulzia - 6.7 Tmavá blond - hnedá

Cena: 21,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tónovacia emulzia - 7.3 Stredná blond - zlatá

Cena: 21,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

(1) Alena Steklá
tónovací emulze Alcina

Názvy tónů barev jsou poněkud zavádějící, takže si svůj odstín míchám ze dvou i ze tří barev. Krásně kryje, vlasy jsou lesklé a poddajné, nemá chybu. Steklá Alena

Přidáno: 21.03.2013 08:29:42

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.