Úvod  \ SUN PROTECT SPF 30 - UVA 15

SynCare - SUN PROTECT SPF 30 - UVA 15

19,46 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: SynCare

Množstvo: 225 ml

Kat. číslo: 210255

SUN PROTECT SPF 30 - UVA 15

Vysoko účinné ochranné mlieko pri opaľovaní. Sun Protect SPF 30 je podľa odporúčania EÚ radený do druhej najvyššej kategórie ochranných prípravkov pri opaľovaní. Hlavný anorganický UV filter oxid titaničitý je doplnený o moderný hybridný filter Tinosorb, ktorý zvyšuje účinok lieku v UVA oblasti slnečného žiarenia. Prípravok bol testovaný na vodorezistentnost.

Použitie: cca 5 minút pred opaľovaním naneste prípravok rovnomerne na celý povrch tela. Nezabúdajte tiež na ušnice, očné viečka a okolie vlasov. Po cca 2-3 kúpeľoch obnovte vrstvu emulzie na pokožke.

Účinné filtre: mikronizovaný oxid titaničitý, Tinosorb S

Kategória: SynCare - Ochrana pokožky pri opaľovaní

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Cena: 9,83 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Hyaluron 2.0 Očný gél

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

ZINCI SUN SPF 50+, UVA 16

Cena: 17,33 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Cena: 9,83 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

ZINCI SUN SPF 50+, UVA 16

Cena: 17,33 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

ZINCI SUN SPF 50+ ľahko tónující

Cena: 16,50 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Styrene/Acrylates Copolymer, Glycerin, Dimethicone, Magnesium Sulphate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Alumina, Simethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.