Úvod  \ SUN PROTECT SPF 20

SynCare - SUN PROTECT SPF 20

17,55 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 225 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210253

SUN PROTECT SPF 20 - UVA 8

Prípravok obsahuje vysoko účinné výhradne fyzikálne slnečné filtre. U prípravku je deklarovaný UVA a celkový UV faktor. Jedinou filtračnou zložkou je mikronizovaný anorganický oxid titaničitý, ktorý je pre pokožku úplne nedráždivý. Ochranný krém Sun Protect SPF 20 je veľmi vhodný aj pre ochranu detskej pokožky.

Použitie: cca 5 minút pred opaľovaním naneste prípravok rovnomerne na celý povrch tela. Nezabúdajte tiež na ušnice, očné viečka a okolie vlasov. Po cca 2-3 kúpeľoch obnovte vrstvu emulzie na pokožke.

Účinné filtre: mikronizovaný oxid titaničitý, Tinosorb S (u prípravku SUN PROTECT SPF 30)

Kategória: SynCare - Ochrana pokožky pri opaľovaní

Očný gél

Cena: 30,23 EUR

Skladom: 2 ks

ZINCI SUN SPF 50+

Cena: 22,32 EUR

Skladom: 1 ks

DECONGENESIA korektor na cievky

Cena: 19,36 EUR

Skladom: 1 ks

Olej Sun Protect Spray SPF 50+

Cena: 19,05 EUR

Skladom: 1 ks

Sada DECONGENESIA - proti rozšíreným cévkám

Cena: 47,77 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Cena: 12,64 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dimethicone, Glycerin, Magnesium Sulphate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Alumina, Simethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Linalool, Citral, Geraniol

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.