Úvod \

Styx Naturcosmetic - výpredaj

Styx Naturcosmetic

Styx Naturcosmetic - komplexný sortiment kozmetických prípravkov v najvyššej kvalite

Rakúska spoločnosť Styx Naturcosmetic pôsobí na trhu viac ako 40 rokov. K výrobe svojich kozmetických výrobkov využíva tradičné skúsenosti, najnovšie technológie a prírodné ingrediencie najvyššej kvality. Rastliny pochádzajú z biologického poľnohospodárstva alebo voľného rastu. Surovinami sú za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, čerstvé bylinné extrakty, vosky a tuky ako bambucké a kakaové maslo, včelí vosk, kokosový tuk. Mydla sa výhradne zmydelňujú kosovým tukom a palmovým olejom. Pomocné látky emulgátory, konzervačné prostriedky a tenzidy sa získavajú z prírodných surovín. Spracovanie prebieha fyzikálnymi, mikrobiologickými alebo enzymatickými metódami. Na konzerváciu sa používajú látky na konzerváciu potravín podľa Rakúskeho potravinového kódexu.

Od roku 2007 je firma kontrolovaná certifikačnou laboratórií LACON.

Produktová paleta obsahuje okolo 450 rôznych výrobkov starostlivosti o pleť tváre, vlasy a telovú kozmetiku a okolo 190 rôznych prípravkov Profi radu Aroma Derm pre wellness centrá, hotely a kozmetická štúdia.

Spoločnosť sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných odborných veľtrhov po celom svete a exportuje do 40 krajín sveta všetkých piatich kontinentov. Najväčšími zahraničnými trhmi je Nemecko, Rusko a Čína.

Podkategórie

Chin Min (1)

Triediť podľa:

Celkom položiek: 1

STYX - Chin Min Sport Spray chladivý

Chin Min Sport Spray chladivý Chin Min Sport Spray chladivý pomáha regenerácii svalstva pri športových aktivitách a regeneruje svalové tkanivo. Aplikáciou športového spreje dochádza k prekrveniu. Chin Min Sport Spray chladí, regeneruje a osviežuje, zvyšuje výkonnosť. Použitie:...

Chin Min Sport Spray chladivý - 100 ml

13,69 EUR

Zľava: 10% (-1,52 EUR)

Bežne: 15,21 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 100 ml

Kat. číslo: 718332

Výrobca: STYX

Celkom položiek: 1