Úvod  \ Styling-lak

Alcina - Styling-lak

14,09 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14019

Styling-lak nahrádza produkt Styling-lack Fascination Styling

Stylingový lak s mechanickým rozprašovačom dodá účesu ultra silné spevnenie počas 60tich sekúnd, vlasy zostávajú pružné, nelepí sa. Ultra silné spevnenie vlasov, stále vlhký vzhľad, ale nie príliš mokrý. Pre perfektnú a dlhodobú fixáciu účesu.

Použitie: Vlasy upravte ako obvykle. Lak nastriekajte zo vzdialenosti cca 25cm na hotový účes, nechajte zaschnúť. Chráňte oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Flex: 2 | Hold: 9

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Extra Strong

Modelačná pena

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Štruktúrovací Faser-vosk

Cena: 14,55 EUR

Skladom: 1 ks

Tuhá styling-pasta

Cena: 12,73 EUR

Skladom: 1 ks

Modelačná pena - XXL balenie

Cena: 24,86 EUR

Skladom: 1 ks

Štruktúrovací styling-sprej

Cena: 12,73 EUR

Skladom: 1 ks

Ochranný sprej pred teplom

Cena: 12,73 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

ALCOHOL DENAT., POLYVINYLCAPROLACTAM, AQUA,OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/ BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, DIISOPROPYL ADIPATE, PARFUM, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.