Úvod  \ Štruktúrovací styling-sprej

Alcina - Štruktúrovací styling-sprej

12,73 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 100 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14431

Štruktúrovací styling-sprej

Iný účes každý deň

Tento stylingový sprej vám umožní prekvapovať každý deň iným účesom - levou hrivou, uhladeným, alebo napríklad nedbalo upraveným lookom. Účesu dodáva silné spevnenie, ale stále zachováva jeho ľahkosť a pohyb. Vlasy nemastí a je tak vhodný aj pre jemné vlasy.
Použiť ho môžete do suchých i mokrých vlasov a následne vytvarovať cez kefu alebo pomocou prstov.

Použitie: Ideálny aj pre úpravu pomocou prstov - pretrepte a upravujte. Nastriekajte do mokrých vlasov a vyfénujte. Alebo aplikujte do suchých vlasov a tie potom stočte, uhlaďte, spleťte alebo natočte. Nestriekajte do očí.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - #ALCINA Style

Lak na vlasy - bez aerosólu

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Objemový styling-púder

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Lak na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Ultraľahký sprej s morskou soľou

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Modelačná pena

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcohol Denat., Aqua, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum, alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Linalool

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.