Úvod  \ StriaHyal gél

SynCare - StriaHyal gél

18,41 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210166

StriaHyal - gél proti vzniku a rozvoju strií

Ak má kozmetika pôsobiť aspoň preventívne proti pajazvičkám, musí byť aktívne látky schopné transportu do podkožia. Výsledkom vývoja je emulzný gél, ktorý kombinuje tradičné účinok kyseliny hyalurónovej s látkami, ktoré rozširujú krvné kapiláry, zvyšujú okamžité prekrvenie oblasti a zlepšujú priepustnosť pre vitamín E a kyselinu hyaluronovú.

Použitie: Aplikujte na miesto strií v tenkej vrstve a ľahko vtierajte do oblasti strie smerom k jej stredu. Pre vmasírovaní je vhodné použiť Massage roller. Gél používajte podľa typu strie najdlhšie 3 mesiace. Starostlivo si prečítajte príbalový leták.

Účinné látky: kyselina hyaluronová, antioxidant na princípe Pyknogenol, koenzým A, vitamín E.

Kategória: SynCare - Starostlivosť o telo a vlasy

Krém na ruky s BIO konopným olejom CPK - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 2 ks

Antiperspirant Soft Body Roll-on

Cena: 12,05 EUR

Skladom: 1 ks

DECONGENESIA korektor na cievky

Cena: 19,36 EUR

Skladom: 1 ks

White Action krém

Cena: 25,18 EUR

Skladom: 1 ks

Luxurious Jade Crystal Roller masážny valček na tvár

Cena: 34,86 EUR

Skladom: >3 ks

DECONGENESIA sérum

Cena: 30,23 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cyclomethicone, Dimethiconol, Caprylyl Methicone, Hyaluronic Acid, Ceteareth-25, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pinus Pinaster Exctract, Carbomer, PEG-20 Glyceryl Laurate, Bupleurum Falcatum Extract, Coenzyme A, Hesperidin, Caffeine, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.