Úvod  \ Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Alcina - Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

20,73 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 500 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14418

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Ľahký sprej na vlasy pre prirodzené spevnenie vlasov zaisťuje optimálnu ochranu vlasov pred vetrom a vlhkosťou. Spoľahlivé a dlhotrvajúce spevnenie pre všetky typy účesu. Mikrojemná hmla pokryje rovnomerne celú dĺžku vlasov. Zaisťuje optimálnu ochranu a elastické držanie účesu. Vlasy si uchovávajú pohyb a živosť, nelepí sa a možno je aj naďalej formovať do požadovaného tvaru.

Použitie: Vlasy upravte ako zvyčajne. Sprej nastriekajte zo vzdialenosti cca 25 cm rovnomerne na hotový účes. Chráňte oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Flex: 6 | Hold: 4

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Professional

Fénovacie lotion

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Tužidlo na vlasy - extra silné spevnenie

Cena: 11,36 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - bez aerosólu

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - bez aerosólu

Cena: 11,82 EUR

Skladom: 1 ks

Silne fixačný gél - Ultimate Gel

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Pena pre objem vlasov

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, ACRYLATES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, POLYSORBATE 80, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL.`

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.