Úvod  \ Sprej na vlasy - bez aerosólu

Alcina - Sprej na vlasy - bez aerosólu

11,82 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 10829

Sprej na vlasy - bez aerosólu

Ľahký sprej na vlasy pre prirodzené spevnenie vlasov, rýchlo zasychá a možno ho ľahko vyčesať. Spoľahlivé a dlhotrvajúce spevnenie pre všetky typy účesu. Sprej vlasy nezaťažuje, nezráža sa a možno ho veľmi dobre vyčesať. Vlasy si uchovávajú pohyb a živosť, nelepí sa a možno je aj naďalej formovať do požadovaného tvaru.

Použitie: Vlasy upravte ako obvykle. Sprej nastriekajte zo vzdialenosti cca 25 cm rovnomerne na hotový účes. Chráňte oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Flex: 5 | Hold: 6

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Professional

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Pena pre objem vlasov - XXL balenie

Cena: 26,68 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Pena pre objem vlasov

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Pena pre objem vlasov

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

ISOPROPYL ALCOHOL, ALCOHOL DENAT., VP/VA COPOLYMER, AQUA, ROSIN ACRYLATE, DIISOPROPYL ADIPATE, PARFUM, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.