Úvod  \ Soft Touch - krycí vodeodolný make-up - odtieň 401

SynCare - Soft Touch - krycí vodeodolný make-up - odtieň 401

17,92 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

2 komentáre

Kat. číslo: 210401

Soft Touch - krycí vodeodolný make-up - odtieň 401 - svetlý

Luxusný krycí make-up s vysokým obsahom farebných pigmentov prepožičia vašej pleti prirodzenú farbu. Ani vaši priatelia nepoznajú, že ide o make-up. Dlhodobá stálosť make-upu na pleti je jeho samozrejmou vlastnosťou. Make-up poskytuje vašej pleti tiež fyzikálnu ochranu pred UV žiarením vďaka obsahu UV filtrov. Make-upy SynCare patrí do skupiny emulzné-suspenzných prípravkov.

Soft Touch make-upy majú ako základ silikónový emulgátor ABIL EM 90 od nemeckej firmy Evonik. Základnú olejovú zložku tvoria tiež silikóny, ktoré majú mimoriadnu výhodu v ich minimálnej vstrebateľnosti a naopak v rýchlom odparení z pokožky. Po chvíli zostávajú na pleti len vlastné krycie zložky, bez akejkoľvek mastnoty.

Vďaka obsahu oxidu titánu, ktorý má popri bieliace funkcie aj UV ochrannú funkciu, predstavujú make-upy SynCare tiež ochranu pred UV žiarením. Pre rad Soft Touch make-up predstavuje SPF stupeň ochrany približne SPF 20. Vďaka tejto vlastnosti SynCare make-upov nie je nutné používať žiadne podkladové ochranné UV krémy pri bežnom dennom pobyte na slnku. Prípravky nie sú primárne určené pre ochranu pred UV žiarením, ale plne postačí pre bežnú dennú ochranu pred slnkom v našich podmienkach.

Použitie: Make-upy radu Soft Touch sú určené pre farebnú korekciu všetkých druhov pleti. Make-upy nanášame na pleť, poprípade aj dekolt vždy v tenkej vrstve. Ak chceme dosiahnuť vyššieho krytia, vrstvíme make-up na seba.

Kategória: SynCare - Soft Touch

Zmatňujúci make-up - Silky Matt Make-up - ultralight

Cena: 27,08 EUR

Skladom: 1 ks

Kontúrovací púder - Matt Contouring Powder - light

Cena: 32,08 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Soft Touch - krycí vodeodolný make-up - odtieň 406

Cena: 17,92 EUR

Skladom: 1 ks

Soft Touch - zjednocujúci tónovací krém - odtieň 410

Cena: 21,38 EUR

Skladom: 1 ks

Vyhladzujúci make-up - Age Control Make-up - medium

Cena: 27,08 EUR

Skladom: 1 ks

(2) S_DeMina
SoftTouch

Fantasticky, plet dycha, make up drzi vyborne

Přidáno: 01.03.2017 08:21:54
(1) Mery
Make-up

Make-up je na roztírání dobrý, ale z mého pohledu příliš nekryje, tedy když máte na pleti pigmentace jako já, kdo nemá, tak mohu doporučit, drží dobře.

Přidáno: 30.04.2014 11:40:25

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Konzervační látky: fenoxyetanol

Popis hlavních účinných látek: silikonový emulgátor ( INCI: Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone ) – jeden z nejkvalitnějších silikonových emulgátorů, má výborné užitné i dermatologické vlastnosti.

Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Aluminium Starch Octenyl Succinate, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Talc, Cera Alba, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Sodium Chloride, Alumina, Piroctone Olamine Simethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, May contain: Cl 77499, 77491, 77491/2/9

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.